Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Skutki długotrwałego palenia trawki


sandman118

Recommended Posts

Zróbcie sobie rachunek sumienia Wody wypitej podczas faz, nawet mały procent braku wody w organizmie skutkuje uszczerbkiem pamięci jakiej? A ów krótkotrwałej.

 

Podczas faz z lolka, bongo i reszty nie zdrowych urządzeń do palenia zapotrzebowanie na wodę rośnie dwukrotnie zatem wypijając ok 2 litrów płynów dziennie przy fazowaniu powinno się wypić minim 3 litry.

Ja staram sie nie pić samej wody, picie samej wody obciąża nerki co jest dla nich szkodliwe.

Dlatego ta zależność z pamięcią może mieć powiązanie z właśnie piciem dużej ilości płynów, ja przy fazowaniu się uczę, czytam książki, wręcz mogę powiedzieć iż rozwija pamięć.

 

Zdolność do koncentracji po długim paleniu sativ a indyjek mogę rozróżnić w ten sposób, po sativach koncentracja jest większa jak po indyjkach.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry temat, bo sam zastanawiałem się czy taki założyć. Niech każdy poda jakieś spostrzeżenia ze swoich własnych doświadczeń,. może dojdziemy do jakiś wniosków

 

Palę od 14 lat. Jeśli chodzi o ilość to uśredniając będzie około 1 gram dziennie na bank 

  • Pamięć. Zastanawiałem się nad tym ale raczej nie jestem w stanie stwierdzić. Chciałbym to wiedzieć ale do tego trzeba by jakieś badania zrobić aby było pewne. Bo czasem się o czymś zapomni ale to chyba każdemu. Jeśli porównam się do pewnych osób to wychodzi na to że nie jest źle. Dlatego jeśli w ogóle ma ma wpływ to na pewno marginalny. Oczywiście nie piszę o sytuacji kiedy jestem upalony tylko ogólnie. :-) Gdzieś coś czytałem były badania i jest problem z pamięcią "podręczą/krótkotrwałą" ale po odstawieniu wraca do normy.
  • Zdrowie fizyczne- w porządku. Żałuję jedynie że na początku kupowałem MJ z ulicy. Wiadomo dlaczego.
  • Zdrowie fizyczne - lubiłem sobie zapalić do alkoholu. I dobrze. MJ chroni 6 z 7 obszarów mózgu które doznają zniszczeń na skutek  spożywania alkoholu. Alkohol odstawiłem i się nim brzydzę, tak samo z papierosami B).
  • Psychika - niestety zrujnowana. Nie przez MJ ale przez ludzi którzy nie mają pojęcia że marihuana jest z konopi :D Tak poważnie to jest to miecz obusieczny. Jeśli używa się jej świadomie i z odpowiednim podejściem to psyche jak najbardziej na"+". Nie wiem czy macie tak samo ale zauważyłem wzrost empatii.

 

Na razie tyle z bo z posta robi się esej jakiś. Najwyżej później się udzielę.

Dzięki Amba za info z piciem wody, skorzystam na bank ;) .

 

Dodam jeszcze że moje ciało i umysł nie starzeje się tak szybko. Mimo upływu lat i intensywnego użytku. Może to geny może to wrażenie ale skłony jestem przypisać to konopiom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytałem, ponieważ odkąd jaram co dzień cięzko się czuję szczególnie rano nie moge wstać. Z tego co piszecie widzę, że powinienem przyczyny szukac u lekarza a nie wśrod konopii. Na zioło złej jakości bym nie stawiał ponieważ palę swoje z eko nawozów i w dodatku medyczną z dosyc wysoką zawartoscią cdb jak podaje producent.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poziom melatoniny Ci wzrósł, normalne, pojawia się wtedy zmęczenie i ospałość.

A nadmiar melatoniny prowadzi do depresji, stąd może być powiązanie u osób palących od długiego czasu pojawienia się odrealnienia lub dyskomfort psychiczny.

Ospałość, ciężkie powieki, brak chęci do działań może być skutkiem palenia szczególnie u mężczyzn. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+