Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

W jakich klimatach lubicie palić?


Cannabis-fan

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Zadymiony pokój, doborowe towarzystwo, światło przygaszone, jakaś dobra muzyka, oczywiście pyszne jedzonko na gastro, ewentualnie podróże kulinarne na masie Generalnie dla mnie od klimatów ważniejsze jest towarzystwo, choć po przypale jakoś nie przepadam za jaraniem w plenerze, bo sam przekonałem się, że niebiescy pojawiają się znikąd i jakby byli uczuleni na ten zapach, który tak kochamy Dla tego najczęściej u kogoś na lokacji, nigdy w miejscach publicznych No chyba, że to lato, okolice moich działek już spory kawałek od mojego rodzinnego miasta - niedaleko jest poligon, są działki, świeże owoce, łono natury to jest to

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Na wstępie Witam :joint:
Moim zdaniem zależy od nastroju, wiadomo jeśli kopci się ze znajomymi, a tak jest prawie zawsze to w chłodne dni domówka, dobra muzyczka i jest jak być powinno Lato? Nie będe oryginalny- jakaś łąka, ziomki i klimacik. smoke.gif
Ostatnio jednak, bardzo "spodobało" mi się samotne palenie... Szkiełko, jaranie muza w słuchawkach i pójść przed siebie.. Uwielbiam takie klimaty, rozmyslenia na 1000 spraw mniej bądź bardziej ważnych uważam, ze po takim paleniu bardziej rozumiem pewne sprawy. Zazwyczaj kilka następnych razy wraz z ekipą.
Pozdro :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+