Skocz do zawartości
thc-thc

grower

W jakich klimatach lubicie palić?


Cannabis-fan

Recommended Posts

W wakacje wieczorem na działce przy grillu, świecach, muzyce z telefonu i browarkach :D i w domu. Raz z kilkoma znajomymi zrobilismy u mnie w domu klimat dżungli ;D poznosilismy wszystkie kwiaty z domu do salonu na podłoge, rozstawilismy plażowy namiot i jaralismy przy zielonym świetle zrobionym z lampki i zielonej bibuły :D to był klimat :D chcielismy ogarnąć jeszcze jakas mp3 z odgłosami dżungli ale jakos wyleciało z głowy ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stan perfekcyjności opiszę Wam tak (oczywiście ja nie jaram, tylko słyszałem że tak jest najfajniej ;)) :

-DOM (własny najlepiej, pusty, max 1 osoba ze mna)

-KONSOLA (u mnie Xbox i aktualnie gierka GTA 4)

-SEX (chyba ciężko o coś milszego)

-GASTRO (żarcie, dużo picia np. Schweppes, też lubie kakao hehe)

-FILM (jakiś dobry filmik, serialik, najlepiej w sumie prosta komedia albo horror)

-Czasem: na fazie sobie wyjść wśród ludzi na miasto, i sobie spacerować....ale to tylko jak sie znajdzie mobilizacja na ruszenie dupy hehe)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

W lato koniecznie wypad nad jeziorko,oczywiscie na 10 juz trzeba byc :) z furmanki wali dobra nuta hh :) Ziomki i dziewuszki :D wszyscy rozłożeni na recznikach :D szama i woda obowiazkowo :) Kierowca ma lipe bo pic nei moze dlatego pisze woda :D heh No i co lolek w obieg idzie jak nie starczy to wiadro z jeziora :) i wylegowanie sie na sloneczku :) ehhhhh przypomialy sie wakacje :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+