Skocz do zawartości
thc-thc

grower

W jakich klimatach lubicie palić?


Cannabis-fan

Recommended Posts

Panowie... Lightowo... ^^

Nie będę powtarzał o paleniu wśród przyjaciół z piffffkie wśród natury , toż to podstawa.

A Lubi ktoś z was wybrać się na przejażdżkę samochodem ( w roli pasażera ofc ) motorem czy innym autokarem byle by patrzeć na przemijający w oknie świat? To plus słuchanie muzy wzbudza u mnie niesamowite rozmyślenia z takim poczuciem euforii połączonej z miłością wewnątrz...Nie do opisania...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1.Mój klimat to moja Toyota ;P zawsze 1sze miejsce.

2. kiedys przez cale wakacje z kumplami przeszukiwalismy poniemieckie bunkry, tunele itp. to jest dobra zajawa ;) przy okazji mozna znalezc jakies ciekawe itemy :)

3. Rower i plenery... Dolina Sanu stwarza ku takim wypadom (przynajmniej moim zdaniem :P) idealne warunki. Lasy, rzeka, łąki, stawy, wodospady. Czego dusza zapragnie ;) wystarczy troche poznac wlasne tereny a mozna znalezc naprawde zajebiste miejscowy.

Ja np. odkrylem zajebista plaze nad rzeka pod 60 metrowa skałą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

Chyba każdego ciągnie do natury....

Wszystkie polanki, jeziorka, ciekawe miejsca w plenerze były i będą moje :)

Biorę najlepszego ziomka i śmigam z nim w różne takie miejsca.

2. kiedys przez cale wakacje z kumplami przeszukiwalismy poniemieckie bunkry, tunele itp. to jest dobra zajawa ;) przy okazji mozna znalezc jakies ciekawe itemy :)

Co do bunkrów, transzei itp. to często biorę wykrywacz i odwiedzam takie miejsca w poszukiwaniu "skarbów". W ostatnim sezonie paliłem jednak dopiero pod koniec wypraw....odmiana nie pozwalała na kopanie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja się trochę wybiję preferuję wieczór pokoik 2.5x2.5 troche ciasnawy u kumpla z porządnym zestawem do muzy, stołek na srodku pokoju na nim wiadro, komp coś śmiesznego jakies filmy, internet; muzyka w klimatach tłustych bassów i oczywiscie ekipa 3-5 osób wszyscy wyczekujacy tłoków ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+