Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co czujecie jak palicie :D


Stuff

Recommended Posts

Trzeba się wziąć za sadzenie :D

BO ostatnio był grass tylko od dila i to z razu na raz coraz słabszy :( niestety.

Też było kolorowo ale "iskrząca trawa" to nie to samo. Robione to na wage a nie na moc niestety. Ale cóż jak sie nie ma ci się lubi to się lubi co sie ma

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od momentu kiedy poczuję pieczenie w płucach to wiem już, że będzie dobrze :D

W skrócie: uspokojenie, rozluźnienie, lekkość, zadowolenie, uczucie spowolnienia czasu, dziwnie odbieram dźwięki (trudno mi się rozmawia normalnie z osobą niepalącą. Pamiętam, jak raz upaliłem się i musialem iść do kumpla zeskanować wazny dokument, wpadłem tylko powiedziałem mu o co chodzi i cały czas siedziałem cicho :D Żeby nie gadać głupot przy jego rodzicach) i jedno takie głupie uczucie- niepokój, że zapomniałem schować worek/lufkę i bywa nieraz na np. ognisku że macam się po kieszeniach jak głupi i sprawdzam co chwilę czy jest ten worek :D

Lubię po spaleniu się patrzeć na różne rzeczy/krajobrazy, wyglądają o wiele lepiej niż naprawdę :D W sumie to lubię to ogólne "pier*olenie się w oczach" i ubzdurowywanie sobie, że coś widzę. Parę razy było wesoło, ale raz nie do końca. 2 razy przywidziało mi się, że widzę jak jakiś kumpel idzie drogą, raz że widzę duchy, ale raz że idzie za mną taki jeden świr z mojej okolicy nawalony, który chce mnie pobić- to już nie było zabawne. (Przypomniało mi się, jak kumpel sobie wkręcił, że ma 4 nogi :D )

Albo jak czuję, że jestem mocno upalony to zawsze patrzę na zegarek i po jakiejś chwili ponownie, po czym zawsze jest tekst "o k*rwa wydawało mi się, że minęła już godzina, a to tylko 6 minut!" :D

W sumie nie lubię za bardzo gadać głupot jeżeli jest nawet 1 osoba która nie paliła, mam do tego jakąś wewnętrzną blokadę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja po zapaleniu czuje totalne wyluzowanie :D

Moja najlepsza czesc fazy to ta, w ktorej nie moge sie powstrzymac od smiechu :D uwielbiam to, lubie tez to ssanie, kiedy nie jestem glodny ale i tak bym cos zjadl :D

Wszystko widze wyrazniej. Mam bardzo malutka wade wzroku, ale np jak patrze sie w dal to da sie to odczuc, po mj doslownie widze fest dokladnie :D kolory bardziej nasycone itd. Dzwiek czasem mi sie wydaje jakby dochodzil z drugiego pokoju czy cos a np glosniki mam przed soba ;d. Czesto nie moge sie skupic nad kilkoma rzeczami :D

Ogolnie uwielbiam to <3 :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do końca nie jestem w stanie tego opisać. Czuję się spokojny, skupiając się na jednej rzeczy, nie świadomie skupiam się na drugiej. Na pewno nie opanowany śmiech. Czas strasznie spowolniony, chociaż tego nie odczuwam. Co do głosów to takie z lekkim opóźnieniem, jakby echo czy coś. Z resztą ja uważam, że każdy to przeżywa tak samo, tylko inaczej opisuje, ponieważ nie jest łatwo tego pięknego stanu opisać. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdy się dobrze upale to czuje błogostan, relaks, pełen chillout. 1000 myśli na minute, wszystkie genialne. Czasem słysze tak jakby każdy dzwięk miał specyficzny pogłos, cos w rodzaju echa. Słysze też każdy dzwięk 100 razy wyrażniej i czyściej niż zwykle. Czasem też mam tak, że obraz mi klatkuje, tak jak by świecił stroboskop.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+