Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co czujecie jak palicie :D


Stuff

Recommended Posts

"... Ej mineły 3 minuty, a minęło pół godziny" Tutaj jest zacytowana moja wypowiedź na jednym z pamiętnych letnich ognisk :D

Heh wlasnie tez mialem teraz zaburzenie czasu, dzisiaj powiedzialem "ej juz 19? Coś za wcześnie, powinna być dopiero gdzies za godzine" ;) Ogólnie czytalem ten temat i az mi sie palic zachcialo zebym mogl tutaj od razu wam napisac;) Ale jak sciagnalem bucha to mialem komete jak nigdy w życiu! Cała lufa wpadla i zatrzymala sie na tych dwoch wglebieniach w fifce a jezyk tylko koncowka oparzyla;) Co czuję teraz? Palilem dzisiaj dwa razy i jedno piwko do tego. Co teraz czuje? Jestem upie*dolony jak stół durczoka. Siedze i ciesze sie;) A i opierdzielam cipsy, a jadlem frytki duze z sosem czosnkowym jeszcze. To dokladnie opisuje jak sie czuje;) A zaczęlo się od niewinnego uczucia w nogach a potem kaszelku ;):joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cholera jasna panowie, ten temat powinien być zakazany :D Jak go przeczytałem to tak mi się zachciało palić, że szok :D mam teraz przerwę od :ganja:, a mało brakło a bym zapalił.

Jak się czuję...?

Pierwsze jest przyspieszenie tętna, potem wydaje mi się, że w innym czasie coś robię a w innym to postrzegam, jakby z opóźnieniem. Oczywiście maksymalne spowolnienie upływu czasu, relaks... mam też bardzo wyostrzony słuch, słyszę jakieś szmery z ulicy jakby to się działo za moimi plecami. Jak zamknę oczy to mogę sobie wkręcić dosłownie wszystko :D I miliony różnych innych zjawisk...

Stan naprawdę trudny do opisania. Najlepszą fazę mam jak idę do łóżka zjarany, kołdra waży 500kg, ja ważę 1500 :D

Pokój :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam spowolnienie gadki, a moje cale cialo jakby cale naladowane, no i banan na twerzy mi nie schodzi ;p ale ostatnio mialem zajebista sprawe, spalilem troche mocnego stuffu i mi normalnie caly organizm wyczyscilo ;p nie moglem sie od dluzszego czasu normalnie za przeproszeniem wys*ac xD po paleniu siadlem na kibelek i jak nowonarodzony sie teraz czuje :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+