Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Oświetlenie LED


Mirash

Recommended Posts

z korzeniami to jest tak, przynajmniej mnie tak uczyli, ze jezeli przesuszamy glebe roslina rozwija korzenie w poszukiwaniu wody natomiast gdy ma caly czas mokro system korzeniowy jest ograniczony poniewaz ma wode i jak jej to wystarcza to rozwija szybko korzeni tylko wolniej. Ich wzrost jest bardziej ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • Replies 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proszę mi pomóc. Też chce zbudować panel led tylko już mam tak namieszane w głowie że nie wiem już sam.

Mój Box ma powierzchnię 0.09 m2, ile potrzebował bym czerwonych i niebieskich led'ek ?
 
diody_led_10_mm_25_000mcd_super_jasne_niebieskie

i czerwone
 
diody_led_10_mm_czerwone_i_pomaranczowe_0_90_zl



Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

eh dyfuzyjne sie nie nadaja musisz znalesc taka z przezroczysta obudowa

diody_led_super_flux_czerwone_8_000_mcd_0_90_zl

np bierz te nie podaja dlugosci fali ale pewnie jest 625 czyli jak w wiekszosci tanszych paneli budowanych na zwyklych ledach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dyfuzyjne moga tez byc tylko maja mala moc i bylo by to marnowanie energi

ja obecnie robie w testowym boxie mam ledow 144 w boxie o rozmiarach 15x15cm ale jak widze jest to malo u przerabial ale rosliny rosna jak zakoncze lub bede juz wieksze wyniki to zaloze growloga

natomiast na allegro sprzedaja rozne dziadostwo musi sie uwarzac co sie kupuje bo czasami bardzo odbiegaja od tego co pisza na stronie z aukcja.

Ja diody zamawialem ze stanow i mam 430nm i 660nm zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Igorek powiadasz że z USA :D Fajnie. A możesz powiedzieć ile Cię to kosztuję ?

Jeszcze jedno moje pytanie. :D Czytałem o tych dwóch kolorach : niebieskim i czerwonym. Zauważyłem również że jeden z użytkowników chyba Zeuss 
ma tam tylko niebieskie diody.
Mogę zrezygnować z czerwonych na rzecz większej ilości niebieskich? Albo może zastosować nieco mniej czerwonych ?

Wiem że Ciągle podaję podobne pytania ale chce ogarnąć to wszystko jak najlepiej. :oops:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+