Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Powiem Ci tak, zobaczysz jak bedzie rosla.Jak zajmie powiedzmy polowe wysokosci boxa, to mozesz juz na flo przelaczyc.Podczas kwitnienia na pewno jeszcze troche urosnie.Wez pod uwage, ze sativy rosna duze, ale ladnie sie tez krzacza.Pomysl nad lst i zrob tak, zeby caly box byl zapelniony zielenia :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Co pachnie slabiej, Jack Herer czy Grapefruit? W boxie prawdopodobnie beda 2 krzaczki: Northern Light i wlasnie sie zastanawiam nad drugim. Zapach nie moze sie przedostac ponad pokoj w ktorym stoi growbox (nie bede stosowac filtra weglowego, ew. posypie jakas sodą oczyszczona) Moze byc jakas inna odmianka, ale dobrze jesli by mala cos z sativy. Prosze o opinie i rady :zjarany:

 

Biore jednak tego Blue Mystica. Teraz jeszcze zostal wybor pomiedzy Jack Herer i Grapefruit (moze byc takze inna odmiana, byle min 50/50 sativa/indica). 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Poszukuje odmianki mniej wiecej spelniajace te wymagania:

- Sativka

- jak najwczesniejsza, max. do konca wrzesnia gotowa.

- owocowy zapach ew. skunkowy

Chcialbym zeby ktos wypowiedzial sie z doswiadczenia. Seedbanki przeszukalem ale oprocz easy sativy nic nie znalazlem ciekawego i pewnego. Bo jak wiadomo czasami breederzy podaja bledne informacje dotyczace flo.

Jeszcze Durban Poison mi przychodzi do głowy, ale polecam ES. Kozak krzak, nie do zajechania. W tym roku wyrosła mi piekna choinka. 200g byłoby z niej, femi, niezapylona, a wysadzałem w połowie czerwca w donicy 11litrowej na outa!!!! To znaczy w połowie czerwca trafiła do tej donicy, tak była nieco wyciagnieta na 25cm w puszce od piwa. Wsadzałem do donicy, bo miejscówka przez wysoki poziom wody była za mokra. Kilka roślinek zalało wręcz. Maleńka puściła korzenie przez dziury w donicy i w maksymalne słońce bez jakiejkolwiek pielegnacji wyrosła na 2 metrową piekną i zdrową kobitke

Były wtedy upały i myślałem, ze padnie nie podlewana i nie było mnie u niej ponad miesiac. Bez ziemi ze sklepu, wygrzebana do donicy na miejscu. Ktoś niestety zaje... tzn. ukradł mi ją razem z inną zanim doszła i sie cieszył niedojrzałą lecz mocną już dość sativka, a ja zostałem bez palonka :(.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+