Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, przedwczoraj złapano mojego byłego ziomka (obecnie jest szmatą) w domu który miał w szafie 78 sadzonek i 100g suszu, również wydał swoich klientów tych którzy od niego brali, w sumie wydał 40 osób, policja już była w 3 mieszkaniach i zabrali mojego ziomka na przesłuchanie , to on wszystko powiedział ile paliliśmy, od kiedy itp. mamy swoją wersję I tu nasuwa się pytanie jeżeli zrobią wszystkim przesłuchania to nie będziemy mieć żadnej kary? Bo zapewne sprawa w sądzie się odbędzie. Chodzi o to czy nie będziemy mieć żadnej lipy, z góry dzięki za odpowiedzi :) I jeżeli byli u mnie na chacie a mnie nie było to przyjdzie zawiadomienie na komende?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko że mój kumpel powiedział już że palił ze mną i z takim jeszcze ziomkiem, mam zamiar powiedzieć to co on żeby zeznania nie zmienić, psy mu powiedziały że nie będzie miał żadnej lipy i że nawet jakby zbakany przyszedł to nic by mu nie zrobili :D

Ten konfident pierdolony powiedział że braliśmy od niego przez 3 lata..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ma nadzieje że nic nam nie zrobią, w sumie nie mają za co nas wsadzić, nie postawili kumplowi żadnych zarzutów, mi się wydaje że ten je***y konfident myślał że jak nas wyda wszystkich to nas zamkną :D a jest odwrotnie bo teraz wszystko z przesłuchań idzie na jego niekorzyść :P tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+