Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Jak działa tak działa, ale ich prawo też obowiązuje, jak ci na środku drogi każą sie rozbierać to od razu protestuj, a jak to nie da rezultatów, zapisz sobie nazwiska panów, jeśli to jest gdzieś w mieście skołuj kilku świadków i do sądu szmaciarzy którzy myślą że są ponad prawem.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widac ze wiekszosc z was wogole nie miala do czynienia z policja (a jak miala to jakas normalna ...) i tylko piszecie zeby posty nabic ... prawda jest taka ze gdzies gdzie nie ma duzo wiary cie przetrzepia a jak bedziesz protestowal to dostaniesz wpierdol tak ze bedzie bolec a sladow nie zostanie nic ... ludzie zastanowcie sie co piszecie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Diesel ma racje 100%. Policja wszystko moze. Beda chcieli to tak wpierdola ci za rogiem, w suce czy na komisariacie ze kilka dni sie nie pozbierasz. I nic im nie mozna udowodnic. Ich przelozeni to tez policja przeciez, ich koledzy, ojcowie i tesciowie. prokuratura nie chce nigdy dzialac przeciwko policji bo wiadomo ze musza sie trzymac razem. Przyklady takich zachowan widze na codzien w moim miescie. Pisza o tym gazety, ze niby skandal i naruszenie tego i owego. I co? i gowno. Pismaki i przecietni obywatelke moga policji co najwyzej nadmuchac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może nie o :ganja: ale jak dla mnie piwko idealnie pasuje do ganji więc w sumie też dotyczy :D Właśnie wróciłem z Coke festivalu, ( Gentleman był zajebisty :D ) i gdy kupowałem piwko, nie mogłem się z nim nigdzie ruszyć tylko można było siedzieć pod parasolkami i tam je wypić. Jakby nie było, ochroniarze zwracali uwagę bo nie raz ktoś próbował wnieść piwko np. pod scenę. Jak dla mnie bez sensu, kolejna głupia ustawa.(Podobno weszła od 1. sieprpnia i dotyczy wszystkich festiwali)..Zastanawia mnie tylko po co ten zakaz wprowadzili? Piwo jest przecież w plastiku (bezpieczeństwo), jak ktoś chce to może się na****ć w ogródku wiec też bez sensu.. a siedzieć sobie z piwkiem pod sceną na trawce to zajebista sprawa:D Słyszeliście coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Być może to ma taki sens, że ludzie z piwem w ręku pod samą sceną często wylewali je przez przypadek na czyjeś ubranie. Nie sposób uniknąć szturchnięć i popchnięć w dużym tłumie. Sam byś nie był szczęśliwy jakby ktoś Ci wylał piwo na spodnie a później byś chodził cały wieczór w lepiących się gaciach.

Na juwenaliach to se pijesz gdzie chcesz, ale na festiwalach gdzie spotykają się ludzie w każdym wieku kulturka musi być.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kiedyś pilismy ze znajomymi w parku no i pały przyszły :shock: no to my długa w uliczki, ale dwóch pojebów z mojej klasy zostało i musielismy wrócic bo dzwoniac do nas mowili, ze moze byc duzy przypal jak nie wrócimy, wrócilismy policja kazała nam wyjąc wsyztsko z kieszeni, pokazac zawartosc portwela. Sprawdzili telefony, czy nie kradzione i z gróbsza nas przeszukali, ogólnie byli mili wylali nam reszte wódki i na tym sie skończyło :D spisali nas jeszcze :zbakany: koniec historii z zycia wzietej :zbakany: takze samuel dobrze słyszałeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+