Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

Polecam wam 2 filmy które ostatnio mi się spodobały. Diametralnie się od siebie różnią i oba są skierowane do ambitnego widza.
"Clerks - Sprzedawcy". Jedynka jest genialna, dwójka bardzo dobra. Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza komedia zagraniczna. Opowiada o dniu z życia dwójki przyjaciół, z których jeden pracuje w markecie, a drugi w wypożyczalni kaset. W tym filmie humor jest napradę ostry i na poziomie. Nie to co American Pie i reszta przewidywalnych i prostych komedyjek dla debili. Zresztą sprawdźcie sami a nie pożałujecie.
A jeżeli kogoś rajcują ostre klimaty i lubi jak go coś szokuje to polecam obejrzeć "Idź i patrz". Tylko ostrzegam. Na mnie zrobił on olbrzymie wrażenie a oglądałem go na trzeźwo. Akcja filmu dzieje się w 1943r. Obrazuje on losy rosyjskiego chłopca, który przeżywa koszmar wojny. Reżyser pokazuje ją z całą dosadnością i nagim wręcz realizmem. Nie znajdziecie tam pięknych aktorów czy heroicznych bohaterów. Jest tylko dzicz, zezwierzęcenie, upodlenie, okrucieństwo, które przerasta wszelkie możliwe wyobrażenie. Najlepszy wg. mnie film wojenny. Tylko ostrzegam. Jest naprawdę baaaaaaardzo dołujący.

Edit: Aha i zapomniałbym. Jak ktoś życzy sobie film o jaraniu, to bardzo proszę. Klasyk. I nie jest to how high, ale cheech and chong. Bardziej zajebistego filmu o jaraniu nie oglądałem. Tu macie urywek z akcją w samochodzie:




TYLKO UWAGA: Apeluję, jeżeli nie widzieliście tego filmu, to nie marnujcie okazji. Nie oglądajcie go na trzeźwo. Najlepiej ogląda się go na jak największej pi****e :joint:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Atak na posterunek 13- polecam ten film.cyt z filmweb."Kapitan policji Jake Roenick musi zjednoczyć siły swoich podwładnych oraz więźniów przetrzymywanych na posterunku, w celu jego obronyprzed otaczającymi go napastnikami. Okazują się nimi Kapitan policji Jake Roenick musi zjednoczyć siły swoich podwładnych oraz więźniów przetrzymywanych na posterunku, w celu jego obrony przed otaczającymi go napastnikami. Okazują się nKapitan policji Jake Roenick musi zjednoczyć siły swoich podwładnych oraz więźniów przetrzymywanych na posterunku, w celu jego obrony przed otaczającymi go napastnikami. Okazują się nim skorumpowani policjanci, którzy chcą zlikwidować niewygodnego świadka, przetrzymywanego na tym właśnie posterunku. Aby dopiąć swego gotowi są na wszystko...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio ogladalem "manne"2008r. u kolegi po buszkach.Po paru buszkach z bonga smialismy sie na glos z tekstow ktore tam lecialy.

Remake niezależnego obrazu pod tym samym tytułem. Historia dwóch młodych mężczyzn, którzy budzą się w środku lasu w zdezelowanym samochodzie, marki Polonez. Nie wiedzą skąd i dlaczego się tam wzięli. Nie pamiętają też, co się z nimi wcześniej działo. Tajemnicza siła (osoba?) sprawia, że codziennie każdemu z nich może spełnić się jedno życzenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

1. Coś na gruba bekę:
cheech and chong up in smoke (fragment z filmu)



2. Reporter brytyjskiej telewizji relacjonuje niszczenie wielkiej plantacji marihuany. Palące się stosy roślin nie sprzyjają rzetelnej relacji z wydarzenia.


3. Trochę psychodelicznej inspiracji. Jacek Yerka to polski malarz, jego dzieła mają charakter surrealistycznym, a nawet dość psychodeliczny. Zobaczcie jak wpływają one na wyobraźnie :blink:
1/2
2/2
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+