Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

zapraszam do obejrzenia filmu Zeitgeist który daje nam nowe spojrzenie na otaczający nas świat , film zaliczam do mocnych bądz nawet bardzo mocnych przez dobrą godzinę nie mogłem dojść do siebie po mimo tego że byłem kompletnie trzeźwy na umyśle (ani nie spalony ani nie upity) film zmusza do refleksji nad własnym życiem i nad światem w którym żyjemy

Polecam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ten film jest mocny... ma bardzo realne spotrzezenia... ktore po obejrzeniu tego wydaja sie badz sa jak najbardziej prawdzie...

polecam ksiazke Samuel P. Huntington "zderzenie Cywilizacji" ktora opisuje rywalizacje miedzy cywilizacjami, po tej ksiazce wierze jak najbardziej w ten film... i wierze ze zyjemy w wielkim klamstwie

NIE DLA CZIPOWANIA LUDZI !!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest wiele bardzo ciekawych filmów o podobnej tematyce, Zeitgeista oglądałem dawno, z rok temu. Mogę polecić inny film o podobnej tematyce lecz w mojej opini znacznie lepszy 
Ciekawe rzeczy o społeczeństwie i o manipulacjach mówi David Icke. Oglądałem kilka jego filmów i równierz mogę polecić. "The freedom road", "Beyond the cutting edge".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem ciekawsza jest 2 część, choć ta pierwsza też potrafi ostro zaszokować. W 2giej części przedstawiona jest świetna koncepcja jak wyglądało by życie w społeczeństwie gdyby nie było ono manipulowane przez rządzących, świetna sprawa.

Tutaj lista odtwarzania dla 2ki tzn. Zeitgeist: Addendum

Czajcie to odbędzie spotkanie Zeitgeist Movement w Polsce 13 marca 2010 we Wrocławiu

Z-day 2010 polska edycja Wrocław

 

Polska edycja Z-DAY rozpocznie się o godzinie 15:00 w budynku C13 Politechniki Wrocławskiej* w sali 3.11 (wejście przez salę 2.17, II piętro).

http://zday2010.org/index.php

PLAN:

15:00 - Wstęp, przywitanie zgromadzonych

15:15 - Projekcja filmu Zeitgeist: Addendum

17:15 - Krótki komentarz dot. filmu oraz przerwa

18:40 - Prezentacja multimedialna

19:20 - Dyskusja z udziałem wszystkich uczestników

21:00 - Zakończenie

Na spotkaniu przedstawiony zostanie mechanizm działania systemu monetarnego, który jest podstawą funkcjonowania każdego kraju na świecie. Zaprezentowane zostaną najważniejsze problemy wynikające z niedoskonalości tego systemu oraz zagrożenia jakie z nich płyną, a które dotykają bezpośrednio Ciebie, Twojej rodziny i przyszłości nas wszystkich.

Przedstawimy rozwiązania, które mają szansę naprawić obecną sytuację; zaprezentujemy także konkretne propozycje działań, mających na celu jej poprawę, jakie może podjąć każdy z nas nie wywracając swojego życia do góry nogami.

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej The Zeitgeist Movement Polska pod adresem: www.zeitgeistpolska.org .

Osoby, które nie wiedzą czym jest Z-DAY odsyłam do strony www.ZDAY2010.org.

Zapraszamy!

* Budynek C-13 Politechniki Wrocławskiej mieści się przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25 we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

Szperałem sobie dzisiaj po filmach i znalazłem dokument
na temat Rastafarian i pomyślałem, że kogoś to na pewno
zainteresuje o ile już tego nie widział.
Tu krótki opis filmu:

 

One Love - Historia powrotu Rastafarian z Babilonu do Syjonu

W 1955 roku cesarz Haile Selassie I (Ras Tafari, co w języku
amharskim znaczy "książę nieustraszony"), którego rastafarianie
uważają za wcielenie boskie i zbawcę ludu Afryki, przeznaczył 450
hektarów ziemi dla tych Afrykanów, którzy zechcą wrócić tam, skąd
kiedyś porwano ich przodków i sprzedano w niewolę. Ziemia ta znajduje
się w niewielkim mieście Shashemene, na południu Etiopii. Dla rastafarian,
którzy przybyli tu ze Stanów Zjednoczonych, Karaibów, Wielkiej Brytanii i
zaczęli nowe życie, stanowi spełnienie wiary, jest rajem na ziemi.
Czeski reżyser Petr Zahradka z dużą dozą ciepła przygląda się
ich życiu w zupełnej wolności. Fascynująca podróż do świata pokoju
i wiary, w którym pali się zioła, które Bóg dał rastafarianom, by byli bliżej Niego.

Miłego oglądania Życzę :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

coś dla wszystkich rastakolorowych :D

:zjarany::peace:& LOvE :zjarany:

Tutaj jest inny film z tym typem co jest w pierwszym filmiku, tym razem jeszcze ciekawiej POLICJA vs MEGAFON. Koleś jest po prostu niesamowity :D

Patrzcie jak się wygrywa z absurdami polsmanów :police:

Koleś się rozkręcił (chyba sezon na takie akcje się w Londynie znowu zaczyna), czajcie ten filmik ma dość mocne i ciekawe przesłania, koleś postanowił rozprawić się na ulicach z wszechogarniającą hipokryzją i ignorancją :)

Świerzy materiał z 31 marca 2010:

Może ktoś w Polsce ma tyle pary? :>

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

humboldt_county.jpg

Humboldt County
gatunek: Dramat, Komedia
Pokrotce o filmie:
Jes to opowiesc o młodym chlopaku ktory nie zalicza egzaminu. Załamany bez dalszego pomyslu na zycie podąza z nowo poznaną dziewczyna do jej rodziny. Okazuje sie ze rodzinka to hipisowscy plantatorzy konopi. Film jest utrzymany w refleksyjnym nastroju. Ukazuje stopniową metamorfoze bohatera.
W filmie nie zabraknie hipisowskich mądrości, pięknej natury i oczywiscie konopi :) Bardzo dobry film z głębokim przesłaniem polecam każdemu.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+