Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zajebiscie gosciu mowi, a z tego co slychac publicznosc go popiera :D przez swoje zarty uswiadamia, ze jest wielu palacy, lecz nie potrafia sie przyznac, ze jest zdrowa itp. no na prawde bardzo madrze mowi :)

U nas brakuje takich showmanów w Polsce.. chociaż zauważam postęp np u Kuby Wojewódzkiego ..Słuchajcie końcówki 

 

Wypowiedź Kuby na temat artykułu w tygodniku "Wprost" - 2 cz

http://www.youtube.com/watch?v=jT1Gc4jDQ5c

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja polecam "Naked Lunch"

jak dla mnie jeden z najlepszych filmach o tematyce narkotykow.

Koles, ktory pracuje przy desinsekcji zaczyna brac proszek ktorego uzywa w pracy. Jego zona podobnie. Wkrotce wkrecaja sie w wyimaginowany swiat, w ktorym...

zreszta, zobaczcie sami. naprawde dobry film.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tydzień temu wybrałem się do kina.

Oczywiście towar w domu ,ale bardzo chciało mi sie :smoke: więc "jednego" sobie pozwoliłem.W kinie był terminator ocalenie .Moja ładniejsza połowa :razz: zabrała z kasy okulary 3d..... to był błąd.Pierwszy raz w życiu ludzie gapili się na mnie jak na zdrowo poje**** :D naprawdę pierwszy raz czułem się jak bym był w pełnym 3D.Dobrze że mi kasy na Nachos'y zabrakło bo by był mega odlot :]

:elo: wszytkim

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ostatnio obejrzalem Notorious (2009). film dwugodzinny,

Artysta sceny hip-hopowej, znany również jako Biggie Smalls, jednak jego prawdziwe imię to Christopher Wallace. Był on najbardziej znany na scenie hip-hopowej na Wschodnim Wybrzeżu dopóki nie został śmiertelnie postrzelony w roku 1997 przez mężczyznę strzelającego do niego z auta w Los Angeles. Jego muzyka miała silny wpływ na jego doświadczenia podczas dorastania na Brooklynie gdzie narkotyki i przemoc często dominowały. Film pokazuje wcześniej nie znaną historię jego życia.

film po buszkach wkreca niesamowicie. Polecam obejrzeniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+