Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobry film na banie :bongo: szczególnie dla osób lubiących obejrzeć coś pięknego i inspirującego, thc może tutaj być bardzo pomocna w odbiorze przekazu wręcz zalecana ;)
Film ten jest kombinacją ambientowej muzy, obrazów i przesłania Alexa Greya jako komentarze przewodzące nas po prezentowych scenach, który został zaprezentowany publicznie w formie ala koncertu.
Alex Gray to znany artysta, który swe dzieła stworzył pod wpływem natchnień jakich doświadczył w psychodelicznych stanach min. na LSD i DMT. Swoje wizje i refleksje przelał on do formy obrazów od których aż emanuje psychodela.
Dźwięk jest niestety lekko przestrojony ale nie przeszkadza to w oglądaniu i można szybko się przyzwyczaić :)

Zapraszam do obejrzenia: Alex Grey - Duch Świata


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

marijuana cultivation

Film Pokazuje jak gosciu przerabia mały pokoik w celu hodowli konopii. Pokazane jest pełne przygotowanie pomieszczenia, narzędzi, doniczek, nawadniania, właczników czasowych, rodzaje żarówek, wentylatorów, rozpoznawanie żeńskich roślin, mierzenie PH, suplementy do utrzymania odpowiedniego PH ziemi, dorastanie, suszenie.. Od zakupu potrzebnych akcesorii az do zbiorów. Polecam zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

``Film Pokazuje jak gosciu przerabia mały pokoik w celu hodowli konopii. Pokazane jest pełne przygotowanie pomieszczenia, narzędzi, doniczek, nawadniania, właczników czasowych, rodzaje żarówek, wentylatorów, rozpoznawanie żeńskich roślin, mierzenie PH, suplementy do utrzymania odpowiedniego PH ziemi, dorastanie, suszenie.. Od zakupu potrzebnych akcesorii az do zbiorów. Polecam zainteresowanym,,

Marijuana Cultivation

Linki wygasły

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

od kolesia co robił te filmiki:

SooldierPL

Witam, Złe czasy nastały dla mojego kanału. Ledwo co wrzuciłem mix z 18 a już go musiałem usunąć bo naruszał on prywatność osób w filmie. Jak mi napisał JordiWolf "Ogromna moc wiąże się z ogromną odpowiedzialnością." Tymczasem zapraszam Was na moje konto na Wrzucie: http://sooldier.wrzuta.pl/ znajdziecie tam wszystkie filmiki które zostały usunięte przez Youtube. I niebawem też tam wrzucę stary już Mix Palikota.

Taki mały offtop..

Co do Twojej wypowiedzi..  Cholerna cenzura...

List Do Prezydenta RP w Sprawie Cenzury Internetu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+