Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo lubie ambitne filmy typu "La Haine - nienawiść", "Requiem for a dream",
"Mulholland Drive" - ogólnie filmy Dawida Lyncha są poprostu niesamowicie
pokręcone i trzeba pomyśleć polecam na dobrej bace :D . Komedie :D 
oczywiście preferuje polecam "Half baked - Żółtodziobii" wg mnie najlepszy film o paleniu,
"How High" naturalnie, "Friday", "Harold and Kumar", a tak w ogóle to polecam jeszcze:

Juice
The Wackness
Notorious
Adulthood
Kidulthooh
Ziomek - pełnometrażowy
Blow
HardBall
Fight Club
Higher Learning
American History X
i oczywiscie serial LOST :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mogę polecić Chłopaki z Bristolu (Bristol Boys) film oparty na faktach o dilowaniu MJ :)

Małolat ma ogromne marzenia. Chce rozpocząć karierę na rynku nieruchomości, zarobić konkretne pieniądze i kupić sobie ekskluzywne auto. Chłopak ma wrodzony talent do sprzedaży i jest bardzo inteligentny. Jest jednak także bardzo niecierpliwy. Zamiast piąć się na szczyt uczciwie pracując znajduje łatwiejszy sposób szybkiego zarobku i zaczyna handel trawką w swoim rodzinnym mieście, Bristolu. Towar, który oferuje różni się jednak od oferowanego przez konkurencję. Jest to super mocna odmiana marihuany, za którą zainteresowani są w stanie zapłacić o wiele więcej niż zwykle. Biznes Małolata bardzo szybko się rozkręca, co zwraca uwagę policji. W rezultacie organizują oni nalot na dom dealera. Jednak prawdziwy dramat rozpoczyna się, gdy Małolat dowiaduje się, że wsypał go jeden z jego przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+