Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spis filmów o marihuanie - Filmy dla upalonych - Zjarany kinomaniak


SprOket

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ja mogę polecić Chłopaki z Bristolu (Bristol Boys) film oparty na faktach o dilowaniu MJ :)[/b]

Popieram film bardzo wciąga do tego dadam kilka swoich tytułów

Cios poniżej pasa

Zagrożenie dla społeczeństwa

Bandziory

chłopaki z sąsiedztwa

Teraz może trochę komedi

Babci synek

Chłopaczki z sąsiedztwa

Żółtodzioby

Super Zioło --> Klasyk

Spotkajmy się w wieźieniu

harold i kumar uciekają z guantanamo i pierwsza część O dwuch takich co poszli w miasto

no i starczy tego bo można by pisać długo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Baraka

Z jednej strony "Baraka" to 96-minutowy dziennik z podróży, z innej - medytacja nad naszą planetą. Reżyser Ron Fricke jeździł z 70 mm kamerą po całym świecie, by uwieczniać obrazy ludzi i natury. Niektóre z nich są zwyczajne, jak ruch uliczny na Manhattanie, inne - niezwykłe, jak zaćmienie słońca, jeszcze inne - pełne rozpaczy - jak widok śmieciarzy pełzających niczym kraby po wysypisku śmieci w Kalkucie

Koyaanisqatsi

Podstawowym zamierzeniem twórców zdaje się skontrastowanie świata takiego, jakim został on stworzony, ze światem, który dla swoich potrzeb przekształcił człowiek. Początek filmu to piękne zdjęcia rozległych równin, nieba, morza. Takie obrazy prezentuje się widzowi przez kilka czy kilkanaście minut. Wszystko po to, by potem na podobnych równinach ukazać słupy i druty wysokiego napięcia, elektrownię, oczyszczalnię ścieków . I pod takim znakiem przebiega prawie cały film. To, co widzieliśmy na początku - ład, ciszę, czystość i spokój przyrody zostaje zanegowane przez zgiełk i brud tego, co wytworzył człowiek. Prezentuje się więc widzom fabryki, brud miast, pośpiech i wszystko, co dla naszego życia charakterystyczne. Uderza napis na świetlnym billboardzie w jednym z amerykańskich miast - "grand illusion" - czyżby aluzja do naszej rzeczywistości?

POLECAM!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

To jest najmocniejszy filmik na Youtubie który widziałem. Osobiście na fazie stwierdziłem że jest jak dla mnie zbyt mocny, ale przemogłem się i obejrzałem cały. Polecam go szczególnie na fazę, ponieważ przytłacza, ale nie w negatywnym znaczeniu słowa. Musicie zobaczyć sami aby wiedzieć o co chodzi.

Niesamowity filmik daje bardzo wiele do myślenia tak potężne wyobrazenia o tym wszystkim co nas otacza świetny polecam. Kiedyś obejrzałem podobny film o galaktykach po wypiciu makumby i wyłapałem bad tripa myslałem ze głowa mi eksploduje od wylewu wszystkich mysli i teori jaki mi przychodziły do głowy probowałem to spisac jakos ale było za bardzo nie spojne :D

A co do filmow zeby nie robic oftopu to polecam ''Wiadomości bez cenzury'' przekozaczny film, niesamowita komedia polecam kazdemu kto lubie sie duzo śmiac :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+