Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

technik

User
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  "Dla nas ziele jest rzeczywistością i życiem. Nie jest to coś materialnego, namacalnego. Mówi się, że ziele to roślina, ale tylko ganja jest dobra na wszystko. Dlatego ci którzy mają z nią kontakt chcą czynić dobro. Są dobrzy nawet dla wysoko postawionych, nawet dla tych którzy zabraniają nam ją palić. Oni siedzą i mówią, że nie wolno i że się zabrania, bo ponoć to czyni z ciebie buntownika. Przeciw czemu?" B.Marley

Recent Profile Visitors

4,323 profile views
 1. technik

  64 dzien FLO (2)

  ale fajne
 2. Polecam Wszystko ok i szybko pozdrawiam
 3. Właśnie o JapkoDre mi chodzilo w ww. poście Japko
 4. Pewnie tak bo w tym dziale co popisalem teamty tych roslin to dodalem tylko te co sa dostepne w polsce. Pozniej dodam takze te zagraniczne
 5. KOPER OGRODOWY - Anethum graveolens, rodzina Ubelliferae (selerowate). Surowiec: Olej z nasion. Zastosowanie: Olej jest przyjmowany doustnie. Aktywne składniki: dillapiol (nieaminowy prekursor 2,3-dimetoksy-4,5- metylenodioksyamfetaminy [DMMDA-2]) Efekty i przeciwwskazania: Patrz PIETRUSZKA Dostępność: Dział z przyprawami w sklepach spożywczych, sklepy zielarskie, ogródek mamusi .
 6. technik

  Pietruszka

  PIETRUSZKA – Pietruszka zwyczajna, Petroselinum crispum, rodzina Umbelliferae (selerowate). Surowiec: Olej z nasion. Zastosowanie: Doustnie. Aktywne składniki: apiol (nieaminowy prekursor 2,5-dimetoksy-3,4- metylenodioksyamfetaminy [DMMDA]) i inne niezidentyfikowane oleiste substancje z allilowym łancuchem bocznym, który jest nieaminowym prekursorem 2,3,4,5- tetrametoksyamfetaminy (Tetra MA). Efekty: Niepewne (stymulant-halucynogen?). Pożyteczny dla pobudzania pracy żoładka w małych dawkach. Przeciwwskazania: Dawki skuteczne psychoaktywnie sa toksyczne dla watroby i szkodliwe dla nerek. Niezalecane.
 7. GAŁKA MUSZKATOŁOWA – Muszkatołowiec korzenny, Myristica fragrans, rodzina Myristicaceae (muszkatołowcowate). Surowiec: Nasiona tropikalnego, wiecznie-zielonego drzewa wystepujacego we wschodniej i zachodniej czesci Indii. Zastosowanie: 5-20g całych lub mielonych gałek jest zjadanych. Aktywne składniki: mirystycyna (nieaminowy prekursor 3-metoksy-4,5- metylenodioksyamfetaminy [MMDA]), elemicyna i safrol (nieaminowy prekursor 3,4- metylenodioksyamfetaminy [MDA]). Te i inne aromatyczne składniki działaja synergicznie wywołujac efekty psychoaktywne. Terpeny polepszaja absorbcje. Efekty: Możliwe nudnosci przez pierwsze 45 minut , pózniej kilka godzin wesołkowatosci i chichotania , nastepnie suchosc w jamie ustnej i gardle, wypieki na skórze oraz czerwone oczy, uczucie mocnego odurzenia, zaburzenia mowy i funkcji motorycznych . Nastepnie wystepuje uspokojenie, otepienie z niemożliwoscia zasniecia, euforia i uczucia snu na jawie. Całe doswiadczenie trwa około 12 godzin, po których nastepuja 24 godziny sennosci. Przeciwwskazania: Może wywołac chwilowe zatwardzenie i trudnosci z oddawaniem moczu. Oleje muszkatołowe zwiekszaja otłuszczenie watroby. Safrol jest rakotwórczy i toksyczny dla watroby. Pożyteczna jako przyprawa lub w małych dawkach, nie zalecana jako halucynogen.
 8. TYTOŃ INDIAŃSKI – Strioczka rozdeta, Lobelia inflata, rodzina Lobeliaceae (lobeliowate). Surowiec: Liscie, łodygi i nasiona północnoamerykanskiej rosliny nazywanej niekiedy tytoniem indianskim. Zastosowanie: Może byc palony lub macerowany – łyżka stołowa na ok. 0,5l wody. Aktywne składniki: lobelina - 2-[6-(beta-hydroksy-fenyloetylo)-1-metylol-2- piperydylo] acetofenon oraz spokrewnione alkaloidy. Efekty: Przy paleniu wywołuje łagodna marihuano-podobna euforie i jasnosc umysłu. Herbata działa jednocześnie jako stymulant i relaks-ant. Mniejsze dawki maja tendencje do wywoływania stymulacji, większe – relaksacji. Poza tym można doświadczyć mrowienia ciała i wyostrzenia zmysłów. Przeciwwskazania: Posiada ostry smak, nieprzyjemnie podrażnia jame ustna i gardło. Może wywołać nudności, wymioty i problemy z krążeniem. Palenie może wywołać krótkotrwały ból głowy u osób z tendencja do migren.
 9. TATARAK – Tatarak zwyczajny (Acorus calamus), rodzina Araceae (obrazkowate) Surowiec: kłacza wysokiej, aromatycznej rosliny o mieczowatych lisciach wystepujacej na bagnach i brzegach jezior oraz strumyków w Europie, Azji, Ameryce Północnej od Nowej Szkocji po Minnesote, na szerokosciach geograficznych od Florydy do Teksasu. Zastosowanie: kłacza sa zbierane pózna jesienia lub wiosna, myte, obrywane z mniejszych korzeni i suszone w umiarkowanej temperaturze. Kłacza moga byc )ute lub pite w postaci naparu z rozdrobnionych fragmentów. Dawka jest od 2 do 10 cali (od 5 do 25cm – przyp. DziQa). Korzen z czasem traci swoje własciwosci. Zazwyczaj nieaktywny po roku. Przechowywac w zamknietym pojemniku w suchym i ciemnym miejscu. Aktywne składniki: azaron i beta-azaron. Efekty: Kawałek korzenia grubosci ołówka i długosci 2 cali wywołuje uczucie stymulacji i zadowolenia. Kawałek długosci 10 cali działa psychedelicznie i halucynogennie. Przeciwwskazania: FDA (Food and Drug Administration – zajmuje sie regulowaniem sprzeda)y produktów spo)ywczych i leków – przyp. DziQa) wyraziła dezaprobate dla sprzeda)y i u)ywania tataraku i wydała prosbe o nie sprzedawanie tataraku przez sklepy zielarskie. Dyrektywa FDA była po prostu „grzecznym słowem” przeciwko zagro)eniu wolnej dystrybucji tataraku, jednak nie zakazem. Obecnie nie ma )adnych przepisów przeciwko tatarakowi. Niektóre badania wykazuja, )e podawanie oleju tatarakowego szczurom zwiekszało u nich ryzyko zachorowania na raka mózgu. Wielu Indian zamieszkujacych Północna Alberte żuje tatarak dla higieny jamy ustnej i jako stymulant. Nie wydaje sie, aby doznawali jakichkolwiek negatywnych skutków. Co wiecej, użytkownicy wydaja sie byc ogólnie bardziej zdrowi niż nie używajacy tataraku.
 10. WILCZA JAGODA – Pokrzyk. Atropa belladonna, rodzina Solanaceae (psiankowate). Surowiec: Liscie i korzenie byliny wystepujacej na lesistych wzniesieniach i zacienionych obszarach srodkowej i południowej Europy, w północno-wschodniej Azji i Algierii. Znaturalizowana w USA. Zastosowanie: 30-200mg pokruszonych ususzonych lisci lub 30-120mg korzeni przyjetych doustnie lub palonych. Aktywne składniki: Atropina, skopolamina i inne alkaloidy tropanowe. Liscie zawieraja łacznie 0,3-0,5% alkaloidów, korzenie 0,4-0,7%. Efekty: Działanie halucynogenne, hipnotyczne, przeciwcholinergiczne (inhibitor acetylocholiny – przyp. DziQa) Przeciwwskazania: Ekstremalnie toksyczne. Nawet umiarkowane dawki moga okazac sie smiertelne. Korzenie zawieraja apoatropine, która mo)e byc zabójcza nawet w małych dawkach, szczególnie przy przyjmowaniu doustnym. Zażywanie niezalecane.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+