Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja to robie tak ze ucinam glowny szczyt z jajcami a potem susze go na gazecie jak sie dobrze wysuszy wystarczy lekko nim potrzasnac i pylek zostaje na gazecie

A pyłek w ten sposób zbierany jest dobrej jakości?

Słyszałem o kilku metodach, ale nic mi nie wychodziło jak należy :D. Najbardziej intryguje mnie jak po nałożeniu wora na męszczaka i potrząśnięciu go zebrać sukcesywnie ten pyłek z folii :D?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam zastanawiałem się ostatnio.. Mam jakies pestki DrxLr#2 i WR. jakby wyrosła mi z nich parka to warto by było robić taką krzyżówke ? jakie nasiona wtedy powstanął? DrxLr#2xWr ? w takim wypadku af jest w 100%? Przydałoby mi sie wiecej takich pestek na outa :zjarany::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

marco

ile dni trzymac je razem to nie wiem. W mniejszej doniczce samcowi sie nic nie stanie,pylek bedzie ok

drin123

jak krzyzujesz automata z automatem towyjda ci pestki auto

karolT23

tego nawet najstarsi gurale nie wiedza ale bedzie ich sporo

p.s dziwnie sie tu pisze odpowiedzi albo ja cos nie czaje dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Z tego co widzę są dwie metody zbierania pyłku. Czy obie są równie skuteczne?
Bawełny nie mam, mam za to kawałek satyny (atłas), zastanawia mnie czy pyłek nie przejdze przez nią, wygląda na mało przepuszczalną...
Sposób polegający na ścięciu męszczaka zanim się otworzy wydaje się najprostszy, czy jest to niezawodny sposób? Boję się żeby nie ściąć za wcześnie, zanim pyłek dojrzeje czy coś, nie znam się hehe. Pozdr.
P.S. Dodam że chcę zapylać outdoor, dlatemu obawiam się niekontrolowanego wydostania się pyłku na wolność.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie, macie jakiś link gdzie są opisane fazy AF?

Chodzi mi dokładnie o to że nie wiem kiedy jest faza weg. kiedy flo. ?

Dlatego nie wiem też którego dnia lać naowzy na weg a kiedy na flo?

Jak to jest z automatami? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Wkurzam się już powoli bo przeszukuje ciągle forum a takiego wątku nie ma ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

weg na indoorze jest do około 3 tygodnia, później automatycznie się przełącza na flow. Teoretycznie, ja robię tak, używam tylko biohumusa zwykłego i plantona k, do 12 dnia tylko woda, w 12 dniu leje 1/2 dawki humusa, pozniej woda, nst raz cała dawka humusa, pozniej woda, pozniej 1/3 humusa i 1/2 pk, woda, 1/3humusa i 1 pk do 10dni przed scinka. Pozniej raz, moze 2 ripen, flush, ciemnia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+