Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość mr.weed

a moze ktos tu bedzie wiedzial chce przystosowac mt do polskiego klimatu skrzyzowalem ja z t44 czekam na pestki, potem to ziarno chce wsadzic do malych doniczek okolo 2-3 litrowych zeby sporo sie w boxie zmiescilo dam im krotki weg potem zobacze ktore dojda najszybciej, wybiore jedna meska i jedna zenska zetne je przesadze do duzych doniczek i zrobie rewega lub wezme klony i zapyle ta najszybsza kobiete tym najszybszym meszczakiem co o tym sadzicie,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Mam pytania :D pierwszy raz chce zrobic pestki..

1. Na spocie mam 3 rosliny. Przypuscmy, ze beda 2 babki i 1 facet. Wiec go albo wykopie i zaniose daleko daleko i zbiore pylek albo zetne i wstawie do wody. Co mi radzicie?

2. W jakim okresie sypac bylek na babke? odrazu po pokazaniu plci czy odczekac az sie troche wloskow pojawi na niej?

3. Jednorazowe naniesienie pylka zalatwi sprawe? czy trzeba to robic wiecej razy ?

Pozdro :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam, kupiłem sobie: 2xLowryder, Lowryder #2 Femi, White Russian Automatic Femi i Easy Ryder Femi i chcę zacząć uprawę na dworze i w tym oto miejscu powstaje me pytanie :lol:

mianowicie czy mogę zamiast wsadzić roślinki w ziemię w sensie w dołek itd to wsadzić je do doniczek 8l i postawić na dworzu niezakopane, zamiast wsadzać w ziemię? mógłbym wtedy chronić je np przed burzą biorąc czasem do domu i ogólnie wydaje mnie się to dosyć korzystne, myślicie, że to im nie zaszkodzi?

dobrze rozumuję, czy się mylę? bardzo proszę o radę ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+