Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

Chcesz zrobić nasiona, a masz problemy lub wątpliwości co do jakiegoś aspektu breedingu ?

Zapytaj tutaj, sztab forumowiczów na pewno udzieli pomocy :)

 

Jeżeli skrzyżuje dwie odmiany F1 to dostane crossa F1, czy F2? :shock:

i jeżeli chciałbym zrobić cross z Lr, to kiedy będzie większe prawdopodobieństwo zachowania Autoflo, gdy Lr będzie mamusią czy tatkiem? 

co myślicie o crossie Lr x Ice ? :laugh:

:peace:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Green_Man

Jesli skrzyżujesz dwie rozne odmiany to otrzymasz F1, A autoflo nie bedziesz mogl otrzymac w pierwszym pokoleniu, niezaleznie czy LR bedzie tatusiem czy mamusia :wink:

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A autoflo nie bedziesz mogl otrzymac w pierwszym pokoleniu, niezaleznie czy LR bedzie tatusiem czy mamusia :wink:

czyli nie ma zadnych szans na zachowanie Autoflo? :cry:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Green_Man

Szansa jest 1/1000, takze ciezko, ale nasionka mozesz zrobic, pozniej ktos jeszcze raz scrossuje z LR i juz bedzie bardziej realna szansa na AF :)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ile nasion zbiorę z 5 lowryderkow ? Liczy się w tysiącach czy raczej w setkach ?

 

pod zajebista lampa, w duzych doniczkach, przy dobrych umiejetnosciach i z dobrych pestek od Dr Joint'a w tysiacach.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 8 miesięcy temu...
andrew8666, nawet jak bedziesz robil nasionka i zapylisz rosline facetem to palonko tez bedzie ale malo , a nasionka beda dobre i nie popelnisz bledow bo bedziesz duzo czytal :laugh: no jesli dame zapylisz to napewno beda nasiona , ale jak chcesz na parapecie zapylac rosline i trzymac to odpusc sobie..

 

sqra89, koledze raczej chodzilo, ze wyciagnie faceta na parapet, i patyczkiem do uszu zapoda pylek, panne, ktora jest w boksie :D Generalnie tak tez moze byc. W boksie niech facet dojrzeje i wystawic go przed pyleniem gdzies na parapet. EWENTUALNIE drugi boks, z jedna, czy dwoma swietlowkami :] :peace:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sqra89, koledze raczej chodzilo, ze wyciagnie faceta na parapet, i patyczkiem do uszu zapoda pylek, panne, ktora jest w boksie :D Generalnie tak tez moze byc. W boksie niech facet dojrzeje i wystawic go przed pyleniem gdzies na parapet. EWENTUALNIE drugi boks, z jedna, czy dwoma swietlowkami :] :peace:

No dokładnie :D

Tylko bym musiał wiedzieć kiedy facet będzie pylił, żeby go za wcześnie nie wyciągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Gandzior89
Tylko bym musiał wiedzieć kiedy facet będzie pylił, żeby go za wcześnie nie wyciągnąć
andrew8666, jak zobaczysz ze jajeczka juz opadaja to wyciagaj z boxa bo wtedy one beda sie otwierac i pylic
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A można w chwile przed otwarciem jaj po prostu je wyciąć -> włożyć do samarki -> troszkę przesuszyć -> I rozgnieść te jajka z których by wyleciał pyłek i takim pyłkiem pędzelkiem zapylić roślinę?? Mam na myśli out i chcę wyrwać mena zanim otworzy jaja żeby nie zapylił za dużo tylko sam pędzelkiem zapylił bym jedną gałąź.

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trudno będzie to tak wyczuć ale są sposoby.

W tym roku śniłem :D o krzaku w przypałowej miejscówce, ale naprawdę spory był i szkoda było wyrwać a ryzyko było. Odciąłem klona i wsadziłem w boxa na 12/12, nie wsadzałem nawet do ziemi tylko w słoik z wodą, pokazał płeć właśnie na mena także krzak odrazu wyciąłem ale zostawiłem zaszczepkę i sporo pyłku było. Równie dobrze można zrobić na oknie bo jak już Ci men na oucie pokarze płeć możesz wziąć kilka szczytów w Wodę, na okno a resztę wycinać.

metoda sprawdzona i działa buziaczki :*

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+