Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

Witam! Mam zamiar zrobić nasiona z roślin AFxAF.Chce zapylić tylko jedną roślinke i to częściowo (1 lub dwie gałązki),bo chce jeszcze mieć palenie do tego. Właśnie rozpoznałem płeć(men),buduje drugiego boxa,aby nie zapylił całkowicie moich panienek i przenosze go tam ,aby tam zaczął pylić,po czym zbiore pyłek do samarki i zapyle jakąś dame.Mam w związku z tym pare pytan.

1.Men ma 20 dni,kiedy zacznie pylić?

2.Kiedy bedzie można zebrać pyłek? (za ile dni mniej wiecej)

3.Czy zbierać ten pyłek?

Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1.Men ma 20 dni,kiedy zacznie pylić?

Daj fote - nie wiadomo na 100% jak rozwienięta jest twoją roślinka ;)

2.Kiedy bedzie można zebrać pyłek? (za ile dni mniej wiecej)

j.w.

3.Czy zbierać ten pyłek?

A co chcesz go zostawić? :D Chyba miało być "Czym" więc sądze że patyczkiem do uszu (sam kiedyś tak moje drzewo mandarynkowe pyliłem i było git :twisted: )

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bartoll, a zapylałeś tą metodą o ktłórej mówisz ? bo z tego co piszesz to to chyba najłatwiejszy sposób do zapylenia,jak ma sie jeszcze inne rosliny w boxie. Nie trzeba budować 2 boxa... a mam jeszcze jedno pytanie .Czy ktoś klonował roslinki ? Jak tak to z jakim skutkiem i w jaki sposób?(do ziemi?,poprzez jakis ukorzeniacz?).Czy klonowanie automatów sie różni od klionowania "normalnych" roslin?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli tak : mam mena,który ma 21 dni,chce zrobić tak jak pisałBartoll, czekac, aż podrośnie jeszcze bardziej(aż mu jaja napuchna:D),gdy napuchną ścinam mena( czy pyłek po ścięciu rośliny nie traci na jakości? wkoncu zachodzą jakies tam inne procesu po scieciu?). Zbieram pyłek do samarki , nastepnie rozprowadzam na wybrane topy , lekko dmucham na roślinkę w celu usunięcia pozostałego, niepotrzebnego pyłku. Jeśli sie nie mylę to wszystko ,a jak o czymś zapomniałem to prosze mnie ośiwecic. pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

mam problem gdyż mój box jest bez wentylacji. Hoduje ak47 automatic. Roślina męska już daje pyłek lecz bez wentylacji nie może on się przedostać na włoski żeńskiej. dmuchnęłem pare razy w męską i cały box był w pyłku. Czy aby być pewnym na 100%, że roślina jest zapylona musze wacikiem zbiwrac pyłek i dawać go na włoski ?? Rośliny są w 40 dniu życia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość jagoda81

zenek, IMO...wez roslinke rozłoz papier duzy (gazete) potrzasni pare razy niech obleci co dojarzalo...potem zbierz z gazety do pudeleczka ( od zapalek?!) i potem miekkim pedzelkiem (np. lasce ukradni do makijarzu) nanosisz go na zenskie kwiaty dosc duzo zeby miec pewnosc ze sie zapyli :)....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+