Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehehe ak oni dobrze pogody nie umia podac na nastepne 2 dni a co opiero wybiegać tyle naprzod... j sie tam nie przejmuje bo jak roslina jest potrzymana juz taka 3 dniowa to se poradzi... Jak jest zimno to poprostu bardziej sie ukorzenia żeby nie zmarznąć wiec da se rde tykko naprawde młodym krzaczkom to szkodzi. Sadzcie i sie nie przejmujcie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Eloo!
Mam kilka pytań dotyczących rolniczenia :trawka:

Oto one:
1. Czy uprawy nadają się do wysadzenia pod koniec kwietnia odrazu po wykiełkowaniu na outa ?

2. Czy mogę je wsadzić w doniczki i zostawić na oucie ? Jak tak to w jakie doniczki ?

3.Kupie ziemię 6PH ale nie będę posiadać nawozów. Czy to mocno odbije się na mojej uprawie ? Czy muszę koniecznie kupić ziemię czy mogę znaleźć jakąś bez miernika PH ?

4.Czy mogę nakryć uprawę plastikową butelką z dziórkami ( rola mini szklarni ) ?

5. Co ile i ile podlewać ? 2 razy w tygodniu styknie po 200ml na roślinkę ?

6. Czy rozmawiając o :trawka: na gg policja może mi coś zrobić ? Czy jak usune archiwum to już mam z głowy ?

Na razie to wszystko.

pozdro :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Zakupiłem sobie takowe nasionka: Diesel Ryder, AK 47 x Diesel Ryder, Hindu Kush Auto. Mam zamiar je wykiełkować w domu i wsadzić na spot ok. 25.04 - 01.05, i tutaj pojawiają się pytania:

- chcę wykopać dołki w ziemi i wysypać je ziemią ogrodniczą z worków, jak duże muszą być te dołki żeby owe rośliny mogły się dobrze rozrastać :) ?

- Jak to jest z ochroną przed zwierzętami, chce rozsypać na około plantów włosy, pieprz, proszek do prania, odstraszy to raczej dziki, sarny, może zające, jak chronić rośliny przed ślimakami?

:buch: z góry dzięki :buch:

30x30x30 dołki

kup najlepiej specjalne środki do odstraszania zwierząt na dziki i sarny itp. a na ślimaki ślimakol

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+