Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

D.II, rozdupiaja mnie takie pytania qrwa :!: :!: sezon juz sie zaczal a ty takiego czegos nie wiesz jest od h*ja tego tutaj!! mysl powoli nad kielkowaniem :!:

wilan992, wszystko dojdzie mam podobne :!: :!: dajcie szanse ludziom oczekujacym na odpowiedz zadajacym bardziej "normalniejsze" pytania np mi ktore jest wyzej.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

Chcialbym sie spytac ktora ziemia bedzie dobra dla konopi i na outdoor :) ;p

Terra Professional 50L

woje ulubione rośliny najlepiej hodować na glebie bogatej w azot. Canna Terra Professional Soil Mix jest jedyna w swoim rodzaju. Zawiera mieszankę gleby, kompostu, odchody dżdżownic, perlit i specjalny „naturalny wzmacniacz roślinny”, będący mieszaniną składników organicznych. Ta odżywka jest najodpowiedniejsza do hodowli glebowych. Canna Terra Professional spełniaja surowe standardy holenderskiej organizacji RHP. Warto zabiegać o standard RHP, ponieważ gwarantuje on, że odżywka spełnia najwyższe wymogi chemiczne oraz fizyczne i nie zawiera chwastów ani czynników patogennych.

Canna Coco 50L

TORBY COCO 50L Buforowane podłoże kokosowe CANNA COCO opracowano, by spełnić wymagania hodowli szybkorosnących roślin. Podłoże można stosować wielokrotnie i jest ono przyjazne środowisku. Spełnia również surowe wymogi organizacji RHP. Podczas pracy nad nawozem, który Canna stworzyła właśnie dla tego ekologicznego podłoża, zaobserwowano istotny wzrost jakości i ilości plonów. CANNA COCOjest produktem organicznym o jednorodnej strukturze, niezawierającym chemicznych dodatków, szkodliwych wirusów i glebowych czynników patogennych. CANNA COCO nie zawiera włókna kokosowego, również stosowanego w ogrodnictwie i ma postać drobnych płatków. CANNA COCO jest produktem przewyższającym inne podłoża dzięki złożonemu układowi powietrzno-wodnemu. Zawiera ponadto specjalny rodzaj pleśni (Trichoderma), który ma zdolność ochrony rośliny przeciwko chorobom glebowym.

Grow mix z perlitem PLAGRON 50L

Plagron COCO jest idealnym podstawowym podłożem. 100% biologiczne podłoże nie zawierające żadnych nawozów. Odpowiedni dla każdego typu nawozów płynnych. Dzieki Plagron Coco oraz w kombinacji z innymi produktami plagronu twoje plony będą najwyższe z możliwych.

Ziemia uniwersalna 20 l

Nowa kategoria ziemi do wszystkich roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

Zawiera mieszaninę nawozów oraz keramzyt, który poprawia strukturę podłoża.

Ziemia universalna najmniej kosztuje... mysle zeby ja wybrac ...

ale te lepsze ziemiie nie trzeba bedzie tak nawozic co myslicie o tym???

pomozcie mi wybrac... bo mam dylemat ktora zamowic a malo pisza na temat kto ja stosowal....

CHCE JESZCZE ZAMOWIC NAWOZ POWIEDZCIE CZY SIE PRZYDA :

Hesi Super Vit - 10 ml

Super Vit - 10 ml

-Stymulator roślinny wspomagający wzrost i kwitnienie: GLEBA, HYDRO, KOKOS -Super Vit zawiera 25 składników witalnych, które pobudzają

prosze o odpowiedz... czy ktoras zmiemia z podanych sie przyda ??

pozdrawiam

OPLACA SIE NAJLEPIEJ KTORA ZMIEMIE I CZY BEDZIE DOBRA??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sorka dwa razy mi sie skopiowalo prosze odpowiedziec ktora ziemia jest najlepesza

Witam

Chcialbym sie spytac ktora ziemia bedzie dobra dla konopi i na outdoor :) ;p

Terra Professional 50L

woje ulubione rośliny najlepiej hodować na glebie bogatej w azot. Canna Terra Professional Soil Mix jest jedyna w swoim rodzaju. Zawiera mieszankę gleby, kompostu, odchody dżdżownic, perlit i specjalny „naturalny wzmacniacz roślinny”, będący mieszaniną składników organicznych. Ta odżywka jest najodpowiedniejsza do hodowli glebowych. Canna Terra Professional spełniaja surowe standardy holenderskiej organizacji RHP. Warto zabiegać o standard RHP, ponieważ gwarantuje on, że odżywka spełnia najwyższe wymogi chemiczne oraz fizyczne i nie zawiera chwastów ani czynników patogennych.

Canna Coco 50L

TORBY COCO 50L Buforowane podłoże kokosowe CANNA COCO opracowano, by spełnić wymagania hodowli szybkorosnących roślin. Podłoże można stosować wielokrotnie i jest ono przyjazne środowisku. Spełnia również surowe wymogi organizacji RHP. Podczas pracy nad nawozem, który Canna stworzyła właśnie dla tego ekologicznego podłoża, zaobserwowano istotny wzrost jakości i ilości plonów. CANNA COCOjest produktem organicznym o jednorodnej strukturze, niezawierającym chemicznych dodatków, szkodliwych wirusów i glebowych czynników patogennych. CANNA COCO nie zawiera włókna kokosowego, również stosowanego w ogrodnictwie i ma postać drobnych płatków. CANNA COCO jest produktem przewyższającym inne podłoża dzięki złożonemu układowi powietrzno-wodnemu. Zawiera ponadto specjalny rodzaj pleśni (Trichoderma), który ma zdolność ochrony rośliny przeciwko chorobom glebowym.

Grow mix z perlitem PLAGRON 50L

Plagron COCO jest idealnym podstawowym podłożem. 100% biologiczne podłoże nie zawierające żadnych nawozów. Odpowiedni dla każdego typu nawozów płynnych. Dzieki Plagron Coco oraz w kombinacji z innymi produktami plagronu twoje plony będą najwyższe z możliwych.

Ziemia uniwersalna 20 l

Nowa kategoria ziemi do wszystkich roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

Zawiera mieszaninę nawozów oraz keramzyt, który poprawia strukturę podłoża.

Ziemia universalna najmniej kosztuje... mysle zeby ja wybrac ...

ale te lepsze ziemiie nie trzeba bedzie tak nawozic co myslicie o tym???

pomozcie mi wybrac... bo mam dylemat ktora zamowic a malo pisza na temat kto ja stosowal....

CHCE JESZCZE ZAMOWIC NAWOZ POWIEDZCIE CZY SIE PRZYDA :

Hesi Super Vit - 10 ml

Super Vit - 10 ml

-Stymulator roślinny wspomagający wzrost i kwitnienie: GLEBA, HYDRO, KOKOS -Super Vit zawiera 25 składników witalnych, które pobudzają

prosze o odpowiedz... czy ktoras zmiemia z podanych sie przyda ??

pozdrawiam

OPLACA SIE NAJLEPIEJ KTORA ZMIEMIE I CZY BEDZIE DOBRA??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!

Mam takie pytania bo dzisiaj jade z ziomkiem na spota ktory jest obok pól. i mam takie pytanie bo spot jest daleko od cywilizacji a my smigamy tam skuterkiem wiec nie za duzo ziemi nabierzemy z ogrodniczego:

1. moge wziasc ziemie z bocznego pola i przekopac ja z ziemią ze spota?
2. znalazlem w komorce nawóz do kwiatow i czy nada sie on do wymieaszania ziemi? i w jakich ilosciach na jaki dołek go sypac? (ile garsci na oko)
3. Mam w komorce jeszcze zwykły piech i moge go troche wziac w jakies wiadro i ewentualnie jeszcze do ziemi dosypac wlasnie tego piachu i wymieszac - robic tak czy nie? jak to jest z tym piachem jest dobry czy zly?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+