Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

najlepiej to ich tam wogle nie trzymaj, Pod zwykłą żarówką możesz sobie co najwyżej później zbiory suszyć.

-Głupota...

Rosliny trzeba suszyc w zaciemnionym miejscu a nie pod jakimis zarowkami :shock:

No tak, bo pod żarówką nie wyschną..... Kumasz człowieku takie słowo jak ironia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prosze szybko mi podac aufana strone z nasionami ES FEM pakowane po 4 bo sie skonczyly...

Poszukaj sobie we wszystkich seedbankach...Jesli juz ich na stanie nie maja,to miec nie beda bo dostalem ostatnio informacje ze femaleseeds nasiona bedzie mial dopiero we wrzesniu...

Tyczy sie to ES,Maroca itp...

 

 

 

najlepiej to ich tam wogle nie trzymaj, Pod zwykłą żarówką możesz sobie co najwyżej później zbiory suszyć.

-Głupota...

Rosliny trzeba suszyc w zaciemnionym miejscu a nie pod jakimis zarowkami :shock:

 

No tak, bo pod żarówką nie wyschną..... Kumasz człowieku takie słowo jak ironia?

 

Lol,Qrwa...A ty czlowieku kumasz do czego sluzy zarowka?

Szczescia zycze podczas uprawy,bo z wiedza ktora posiadasz szczescie bedzie ci badzo potrzebne xDD.

Ogarnij najpierw temat,a dopiero potem zacznij ludziom podpowiadac... :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lol,Qrwa...A ty czlowieku kumasz do czego sluzy zarowka?

Szczescia zycze podczas uprawy,bo z wiedza ktora posiadasz szczescie bedzie ci badzo potrzebne xDD.

Ogarnij najpierw temat,a dopiero potem zacznij ludziom podpowiadac..

Żarówka służy do tego, żeby z ciemności zrobić "jasność".....

Czekaj bo się zgubiłem, stwierdziłeś własnie, że lepiej pod zwykłą żarówką uprawiać niż suszyć?????

Tak się składa, że ogarnąłem temat. Wiadomo zwykłe żarówki nadają się co najwyżej do ogrzania. Ale przyznasz mi chyba racje że jak koles będzie trzymał konopie pod zwykłą żarówą, to nie koniecznie będzie miał co później suszyć.....

Wracając do poprzedniego postu ogarnij słowo IRONIA.....

I zastanów się człowieku co robisz. Typ zadaje debilne pytanie ( na które odpowiedź może bez najmnijeszego problemu znaleźć na forum) Ja mu odpowiadam równie debilnie (z pełną premedytacją),czytaj tak, żeby pomyślał zanim kolejny raz napisze idiotyczne pytanie. A Ty najeżdzasz na mnie?! Zawsze tak masz, że musisz być najmądrzejszy... Twoje słowo zawsze ma być ostatnie nawet jak potwierdzasz to co inni piszą????

I co do jasnej cholery to stwierdzenie ma do mojego doświadczenia i wiedzy na temat uprawy? Które stwierdzenie jest twoim zdaniem nieprawdziwe?

:peace: Twierdzisz że można uprawiać konopie pod zwykłą żarówką? ja twierdze że nie. A co do suszenia, to tez NIE POWINNO się, ale jest to możliwe, Jakby nie patrzeć ganja wyschnie i nie ważne jaka będzie w smaku czy działaniu, ale będzie sucha. A ponad to magiczne słowo IRONIA.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam to mój pierwszy outdoor i mam kilka pytan:

1 Od razu po wykiełkowani będe dawał roślinki na spota.Będą to ES i White Russian Ak autoflo i jakie dołki powinienem wykopać?Na ES 30X30X30cm a na autoflo?

2 Chcę żeby miały dobry start więc kupię ziemię ph 6-6,5.Ile litrów będę potrzebował na jedną roslinkę ES i autoflo i co z tą ziemią najlepiej wymieszać(jakiś nawóż czy coś:))?

3Co i jak często stosować na szkodniki,slimaki,dzikie zwierzęta?

4 Jak już posadzę na spocie to trzeba ją podlewać 5 litrami wody na krzaczka a jak to jest z nawozami?Jakie stosować w poszczególnych miesiącach i jak często?

5 Po jakim czasie będzie widać płeć?

6 W jakim seedbanku znajdę obie odmiany?

To chyba wszycho.Jak macie jeszcze jakieś rady to prosiłbym bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 Od razu po wykiełkowani będe dawał roślinki na spota.Będą to ES i White Russian Ak autoflo i jakie dołki powinienem wykopać?Na ES 30X30X30cm a na autoflo?

Na outomaty starczy polowa dziury dla ES.

Chcę żeby miały dobry start więc kupię ziemię ph 6-6,5.Ile litrów będę potrzebował na jedną roslinkę ES i autoflo i co z tą ziemią najlepiej wymieszać(jakiś nawóż czy coś:))?

Dla ES tak 20-30L bedzie dobrze.Dla automatow 10L wystarczy.

Warto ta ziemie wymieszac z dolomitem.1Lyzka stolowa na 1L o ile mnie pamiec nie zawodzi.Z nawozami lepiej nie mieszac.

3Co i jak często stosować na szkodniki,slimaki,dzikie zwierzęta?

Na samym poczatku uprawy warto jest zalozyc na rosliny butelki,w ten sposob slimaki nie beda mogly sie do roslin dostac.Gdy juz podrosna butelki nie beda potrzebne.

Na zwierzeta sa rozne specyfiki typu francesol,jest to jednak drogie i z czasem przestaje byc skuteczne.Mocz,kał,włosy,krew dobrze odstraszaja dzika zwierzyne.

4 Jak już posadzę na spocie to trzeba ją podlewać 5 litrami wody na krzaczka a jak to jest z nawozami?Jakie stosować w poszczególnych miesiącach i jak często?

Nawozy stosujesz srednio co 2-3podlewanie.Mozesz zaczac nawozic w 3-4tyg.zycia roslin.

Na wega starczy boihumus-(mozesz lac co podlewanie) a na flo PK 13-14 i ewentualnie ripen na ostatnie 10dni zycia rosliny.

5 Po jakim czasie będzie widać płeć?

Zalezy jaka odmiana.Jedna pokaze plec w lipcu a druga w sierpniu.Outdoorowe odmiany najczesciej ujawniaja sie w polowie lub pod koniec lipca. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+