Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

dzieki dzieki jeszcze jedno przed chwila wrocilem z kopania ale ciezko znalesc miejsce dobre do passiona, znalazlem obok lasu i obawiam sie ze slonce moze niedocierac przez caly dzien natomiast dla Lr mam fajne spoty na polach czy bedzie problem co do passiona? co sadzicie o LR#2 FEM 158 zl za 5 nasionek.. :? w zasadzie co doradzicie jeszcze na wiekszy plon ale z sativki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

co sadzicie o LR#2 FEM 158 zl za 5 nasionek..

nie lepiej Ci kupic regularne nasionka za 160zł? - mial byc ok 25 nasionek - z czego jakies 10 bylo by zenskich to lepiej niz 5 chyba nie? moim zdaniem fem na outa to zly wybor;p chociaz mozna zrobic z fem klony i beda wszystkie roslinki zenskie - to jest + ale przy odmiana z autoflow moze to nie byc juz takie proste :P - tak mi sie zdaje a moge sie mylic.

MAM TAKIE PYTANIE znalazlem taka mini szklarnie na allegro :

mini_szklarenka_36_szklarnia_ziemia_kuweta

jak bym posadzil w niej wykielkowane nasionka zeby podrosly troche i potem przesadzil je na spota to bylo by ok? chodzi mi rzecz jasna zeby taka mini szklarnia znajdowala sie na spocie czy gdzies na dworze :P dalo by to rade ;>?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powie mi ktos czy z passionem i ES nie bedzie problemu jesli spot jest obok lasu i slonce moze nieoswietlac ich przez caly dzien?

Po prostu moga byc bardziej watle i dac mniej plonu, nizeli na miejscowce, gdzie swiatlo sloneczne jest od wschodu do zachodu slonca.

i gdzie jest sprawdzony sklep z nawozami HESI

masz dział z opiniami growshopów na forum

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bedzie dobre? chce zamawiac

 

 

STARTER SOIL HESI, 

ZESTAW NAWOZÓW I BOOSTERÓW DO GLEBY
-Zestaw DO GLEBY zawierajacy wszystkie potrzebne DO IDEALNEJ UPRAWY nawozy i boostery 
-Zestaw zawiera: 
. HESI-TNT COMPLEX 0,5L, 
. HESI-BLOOM COMPLEX 1L, 
. HESI-FOSFOR PLUS 1L, 
. HESI-ROOT COMPLEX 0,5L, 
. HESI-POWER ZYME 0,5L, 
. HESI-SUPER VIT 10ml. 
 
 
Tabele dawkowania są do pobrania w dziale DOWNLOAD. 
 
-Jakość HESI oznacza: najczystsze składniki, brak filtrów co oznacza również brak osadów.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+