Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W ciągu ostatnich 3 dni zhermily mi się dwa krzaki, wszystkie męskie wyrwałem jakieś 2 tygodnie temu więc nawet nie mam pomysłów czym to może być spowodowane. Hermy zostały natychmiastowo wyrwane, topki spalone i nawet dobrze klepneło. Ma ktoś pomysł co mogło tak nagle zhermic 2 krzaki ? Naszczęście te były małe boje się co będzie z resztą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

-hermafrodyta -obojnak jest to roślina obupłciowa rosną na niej zarówno męskie jaja jak i żeńskie pistle

jaja można obrywać wtedy roślina sie nie zapyli i będzie z niej palonko

jeżeli jaj nie oberwiemy i zapylą nam one żeńskie kwiaty stracimy prawie wszystko bo ilość plonu bardzo bardzo spadnie a nasionka nadadzą się jedynie na karmę dla papug gdyż z tych nasion beda rosły hermy

To wyżej to cytat z forum, więc sprawa rozwiązana. Wsadź sobie te nasiona w buty, o! Nie nadają się do niczego. Sam zresztą wiesz o co chodzi (idzie wywnioskować to z Twojego posta).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Siemka, w ostatnim tygodniu sierpnia czy jakoś w tym czasie wysadziłem 4 sionka z różnych paleń, i tak o to w tej chwili planciki maja po około 30cm ładnie się krzaczą i pachną jak cholera ale nie widać żadnych oznak kwitnięcia tzn pokazały preflowery ale nic poza tym.jak myślicie ile mogą jeszcze podskoczyć do góry? mam zamiar zrobić im taka mała ala folie i trzymać je tam najdłużej jak się da,będzie coś z tego i ile by mogło wyjść przy tak późnym wysadzeniu powiedzmy ze bede je trzymał jeszcze jakies 6-8 tygodni jeśli to będzie oczywiście możliwe.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie robię sobie żadnych jaj,nigdy tak późno nie sadziłem z tond moje pytanie było.To jest po prostu taki test czy coś by z tego wyszło, i wygląda na to że coś wyjdzie czas pokaże.Planty maja dzisiaj około 40cm i pokazały już włoski wiec zrobię foliaka i potrzymam tyle ile się będzie dało, na początku października zacznę w małych ilościach podawać ripen do plantonu K.Wstawię fotko jeśli uda się coś z tego wyskrobać.Naprawdę nikt z was nie próbował nigdy takiego eksperymentu? Z fartem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fatamorgana, Ty też sobie jaja z nas robisz?

Ile roślina kwitnie? 8 tygodni? 10? mamy koniec września.... za 8 tygodni będzie koniec listopada, zdajesz sobie z tego sprawę? a jego rośliny nawet nie kwitną.

2 czynniki wpływają na to, że to się nie uda:

- w listopadzie przymrozki są murowane. No ale ok, jak foliak będzie podgrzewany to da rade. (zaraz zanegujesz, że przeciez ludzie kończą harvesty w połowie listopada i dają rade, tak dają rade, ale rośliny są dużo większe i mocniejsze, no i w większej odległości od ziemi, a przymrozki trzymają się gruntu)

- Radze poczytać o cyklu zycia roslin jednorocznych (konopie są jednoroczne), o tym kiedy rośliny jednoroczne przestają rosnąć itp. Cykl dnia i nocy?

Wyjdź prosze teraz na łąkę i spróbuj znaleźć rośliny, które jeszcze rosną, owszem jest jeszcze kilka, ale to naprawde mała ilość.

A nawet jak rosną lub kończą kwitnąć, to na bank nie znajdziesz teraz rośliny, która dopiero zaczyna kwitnąć.

Jedyną szansą jest to, że to nasiona AF, ale nawet jeśli przymrozki im nie zaszkodzą, to w końcu listopada dopadnie je pleśń, tym bardziej, jeśli będa w foliaku.

Dla mnie szans na zebranie palenia na chociaż jednego jointa są równe 0

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+