Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A mozna wziac 100% ziemi ze spota i po prostu dac dolomit+azofoska?

Pewnie,ze mozna .Tylko ziemia,ziemi nie równa .W większości jest zła.Idż na łąki,szukaj kretowisk, przewaznie jest ich pełno i ziemia na lace tez jest spoko.W dodatku masz juz spulchniana i wystarczy nagarnąć do wora .Szukaj czarnoziemu z dodatkiem bilach kamyczkow ,czy muszelek i niewielka ilością piasku .Ja mam pewne miejsce to nie trzeba nawet dolomitu takie ma git ph i magnez w sobie .automaty rosna jak szalone. Najlepij sprawdzic ph ,albo miec dobrego nosa jak ja. .powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czy przy 1 stopniu temperatury w nocy nasionko włożone w ziemie na spocie umrze, mam na myśli że w dzień jest 18stopni a w nocy 1stopien?

Pytam bo chce sobie wycyrklować który dzień będzie najlepszy do zakopania pestek

Będzie miało bardzo ciężko, nie lepiej Ci zrobic kilkudniową sadzonke

PS: Co za odmiana, jeśli to AF to zrób tak ale w czerwcu to powinno wykiełkować bez problemu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

jako poczatkujacy ogrodnik chcialbym Was zapytac o pare spraw odnosnie odmian:

1.Warto na outa brac nasiona feminizowane ?

2.jakie odmiany auto i typowe out polecicie mi na poczatek ?

1. Jasne że warto, jako początkujący nie dasz rade zaopiekowac się wieloma roślinami na raz, dlatego femi są odpowiednie, bo masz praktycznie pewność że będziesz miał kobietę

2. AK47af, WhiteRussian af, White Master af, Easy Sativa, Maroc, Passion, BWC :mexican:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+