Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie, mianowicie zastosowałem anti bissan nie rozcieńczony, czy coś się stało? Czy będzie miał przez to miał krótsze działanie? Czy może zupełnie odwrotnie bedzie się utrzymywał dłużej? Dodam że pokropiłem tym po glebie i po roślinkach obok, (chwasty) a tez troszkę po drzewach wokół, dałem tego około 100ml, i jeszcze jedno czy lisy są niebezpieczne dla plantów?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie, mianowicie zastosowałem anti bissan nie rozcieńczony, czy coś się stało? Czy będzie miał przez to miał krótsze działanie? Czy może zupełnie odwrotnie bedzie się utrzymywał dłużej? Dodam że pokropiłem tym po glebie i po roślinkach obok, (chwasty) a tez troszkę po drzewach wokół, dałem tego około 100ml, i jeszcze jedno czy lisy są niebezpieczne dla plantów?

Powinien działać dłużej i intensywniej (nie mam pewności)

Tak lisy "mogą" zaszkodzić plantą (ale znikomo przecież jedzą mięso). Ale raczej nimi bym się chyba za bardzo nie przejmował... jest wiele bardziej nie bezpiecznych dla roslin zwierzaków, i nas ludzi (dzik) :D

Ale jak mówisz polałeś środkiem to Powinien pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Prawdę mówiąc słońca mają dużo, ale mogłyby mieć go więcej, drzewko zasłania, na jakąś godzinkę słoneczko. A tak poza tym to dzięki za odpowiedź :D. I drugie pytanie: ile trwa okres wegetacyjny u automatów?

Ziomek to bierz brzeszczota i zajmij się tym drzewkiem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzis zauwarzyłem małe dziurki na listku czym jest to spowodowane ???

najpewniej jakieś robactwo...

Moje pytanie: czy opłaca się wywalić planty na dwór, skoro temp waha się od 12 - 20 stopni w dzien i 5 - 10 stopni w nocy?? a przy tym cały czas chmury... ku**a klimat to my mamy niefajny ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+