Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

emanko

do kubków dałem ziemie 6 Ph dzis chce włożyć do nich pestki i czy polać zanim wsadze pechy wodą z dolomitem zeby podniosło troche ph czy nie?jak dodać dolomitu to ile łyżek(do zupy)na litr wody?

pH-6 stykło by, ale jeśli chcesz zmienić pH to daj 3/4 łyżki na litr wody może troszeczke mniej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zostaw tą błone w spokoju, bo roślina cały czas czerpie z niej energię. Nie pomagaj w ten sposób roślinom - najlepiej żeby natura wszystko sama zrobiła. A co do tych listków palczastych jest to normalna pora kiedy się rozwijają. Po prostu zadbaj o dobre PH gleby, wielkość doniczki (tygodniowej nie trzymaj w małym kubeczku) temperaturę i wentylacje a będzie zajebiście rosła ;]

Edit: Jeśli masz ją JUŻ na spocie to nieciekawe warunki pogodowe mogą w znacznym stopniu hamować wzrost roślinki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemanko mam ptanie ;p dlaczego moja malutke roslina (ktora wystawilem juz na probe na dwor) jest bardzo malutka jak na swoj wiek roslina ma 9dni a wyglada jak by miala 2-3max (mam za soba 2 indoory i tak rosly szybciej) mam sie o co martiwcz czy na oucie tak rosnie powoli :) ?

Zważywszy na pogode (naświetlenie, temperature) o tej porze nie dziwiłbym się że roślinka wolno rośnie, wogóle bierzesz na wieczór ją do domu???

Na OUCIE roślinki zawsze wolniej rosną niż na INN.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

LST możesz zacząc kiedy ci się tylko podoba. Od samego początku mozesz ją już kierować. oczywiście z czasem łodyga staje się tak twarda, że ciężko się ją wygina.

Na pytanie jak mocno, żeby się nie złamała? moge tylko powiedzieć "naginaj tak, żeby się nie złamała"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+