Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam Growerzy, moje pytania brzmia nastepujaca, 1) w jakich godzinach lisniczy chodzi po lesie?Nieopodal spota mam lasek a w nim wiezyczka taka chyba lesniczego no i takie jakby budki z sianem dla zwierzat. 2) O której mniej wiecej rolnicy (tacy z pola) robia swoje i czy codziennie? bo nie opodal mam pole. Prosze o sensowna odpowiedz chociaz wiem ze pytanie nie jest zbyt mądre. Z góry dziekuje :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

wyobraź sobie ze ja nie potrafie odpowiedziec na te pytanie , sam spróbuj się pobujać i zobaczyc o ktorych godzinach się pojawiąją, tak sam robiłem jak postawili budke tam gdzie grzybki zbieram .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

emanko mam pytanko
przygotowałem miejscóweczki w ten sposób:wymieszałem w worze na śmieci 10 litrów uniwersalnej i 10 spotowej ziemi,do tego dodałem 5 łyżek dolomitu,4 łyżki azofoski,4 litry steropianu i troche keramzytu(wszystko wymieszałem).
a pytanko brzmi ,czy jak nasionko włoże do tej ziemi około 15 kwietnia(jak pogoda pozwoli)to bedzie miała problemy na starcie przez tą chemie?
i jeszcze małe pytanko:jak do tej mieszanki bym dodał łyżkę saletry amonowej to wykiełkuje i bedzie rosło?,nie popali młodych roślinek? :elo::peace::blant::joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Growerzy, moje pytania brzmia nastepujaca, 1) w jakich godzinach lisniczy chodzi po lesie?Nieopodal spota mam lasek a w nim wiezyczka taka chyba lesniczego no i takie jakby budki z sianem dla zwierzat. 2) O której mniej wiecej rolnicy (tacy z pola) robia swoje i czy codziennie? bo nie opodal mam pole. Prosze o sensowna odpowiedz chociaz wiem ze pytanie nie jest zbyt mądre. Z góry dziekuje :elo:

1. W bardzo różnych, nie da się tego określić. Można się na niego natknąć rano, w południe, a nawet o 22:00, bo często wpada do lasu autem terenowym, aby spr czy ktoś nie podpierdziela drzewa.

Jak wieżyczka to na ogół myśliwych. Myśliwi często pod wieczór polują.

Leśniczy do paśników siano daje tylko zimą.

2. Od wschodu do zachodu słońca, w okresie żniw często nawet do 2-3 w nocy. Oczywiście, że codziennie, jak nie na jednym polu to na drugim. Na ogół tylko sobie niedziele odpuszczają.

 

Mam pytanko , czy AK 47 AF hodowane na oknie ( od wschodu ) da radę ;)

Da radę, ale nie licz na więcej niż 3-4g.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Lepiej jak wrzuce nasionka do wody na kilka godzin i wysadze centralnie na spota na glebokości 1,5 cm czy lepiej wpierw na talerzyku wykiełkować je i dopiero potem małe kiełki dać na dołek 1,5 cm na spocie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+