Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szykuję się do mojego pierwszego outa i zdecydowałem się na af feminizowane, powiedzcie które z niżej wymienionych będą najłatwiejsze do uprawy i czy wogóle coś z nich wyrośnie:

White Master Femi Seed GGS <<

White Russian Femi Seed GGS << trawka.org/seedbank

White Killer Automatic Feminized <<

Ak47 x White Maser Femi AF GGS << quakemind

Diesel Ryder x White Russian Femi AF GGS << quakemind

Zależy mi żeby jak najszybciej zasadzić je już na spocie ponieważ niemam zbytnio jak je trzymać w domu. Następne pytanie to co ile mniej więcej trzeba doglądać spot. Doczytałem że najlepiej af sadzić od początku maja, prosze o weryfikacje

Czy będę musiał taszczyć ziemie grodniczą czy wystarczy zastana ziemia i jakieś nawozy ?

z góry dzięki za pomoc :D

prosiłbym jeszcze raz o pomoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystkie wymienione odmiany sa polecane poczatkujacym.Charakteryzuja sie latwoscia w uprawie.Bez roznicy, ktora wybierzesz.A wyrosnie cos z nich, jeszeli wszystko wykonasz poprawnie podczas kielkowania i sadzenia.

Spot na poczatku chociaz raz na tydz trzeba by bylo odwiedzac.W 3-4 tyg zycia rosliny pewnie czesciej, kilka razy w tygodniu, bo wtedy moga zaczynac juz kwitnac i trzeba bacznie wypatrywac meskich osobnikow.Ziemia najlepiej kupna, ale jak masz dobra na spocie, to nie musisz kupowac.I czytaj forum, bo wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bez nawozów też dasz rade;) Ja w tamtym roku stosowałem jedynie biohumusa na wegu i planton K na flo i to wystarczyło tzn. plony bardzo obfite, a gdy pojawiały się jakieś niedobory to te nawozy dawały radę:) 2 najtańsze i sprawdzone nawozy jak nie masz za dużo kasy to powinno wystarczyć w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. A co sądzicie o takim mixie ?

 

 

FISH-MIX, NAWÓZ ORGANICZNY BIOBIZZ, 1L

 
-Fish-Mix to w 100% organiczny nawóz przeznaczony do upraw zarówno w pomieszczeniach i na zewnątrz. 
-Pobudza aktywność mikrobów w glebie, sprawia, że są ”grubsze” i ”bogatsze”, przez co dostarczają roślinie więcej naturalnie występujących minerałów. 
-Fish-Mix posiada certyfikat OMRI, jest to organiczna emulsja z północno-morskich ryb i wyciąg z buraka cukrowego.
-stosowanie: ziemia, polecany do upraw na zewnątrz
-Dawkowanie: 20 do 50ml/10 litrów wody lub 10 do 20 ml/10 litrów wody jako spray dolistny
-pojemność: 1 litr, ( NPK: 5,0 – 3,0 – 4,0 ) 
 
 
Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cały okres wzrostu rośliny. Jest również odpowiedni dla roślin uprawianych na zewnątrz. 
 
Produkty BIOBIZZ posiadają ekologiczne certyfikaty: Omri, Skal, EKO. 


Ten jest do wzrostu z tego co doczytałem czyli na wegetacje tak ?

A teraz coś podczas kwitnienia ;
 

 

BIO-SEVIA BLOOM GHE, ORGANICZNY NAWÓZ NA KWITNIENIE, 0,5L

-nawóz W 100% ORGANICZNY, z serii BioSevia 
-na KWITNIENIE (oraz pomocniczo na korzenie) 
-pojemność: 0,5 litra koncentratu o wysokiej wydajności
-zastosowanie: GLEBA oraz BIOPONIKA (hydro org. w połaczeniu z BM lub BioMagix)
-przeznaczony do każdego rodzaju wody 
-NPK: 2-3-4
- Dawkowanie 2 do 20 ml / 10 litrów 
 
 
BioSevia™ jest produktem wyjątkowym. Jest to pierwsza certyfikowana odżywka organiczna kompletna i całkowicie rozpuszczalna. Znakomicie sprawdza się W GLEBIE, lecz posiada właściwość skuteczności W HYDROPONICE, czy na nagich korzeniach (Aero), czy też na substratach (Hydro). 
Jej specjalny skład i znakomita rozpuszczalność powodują, że jest łatwo przyswajalna. 
Jest wydajna w opryskach i nawadnianiu kropelkowym.
STOSOWANIE:
W glebie, można dodać trochę BM. Przyspieszy to rozkład materii organicznej i osiągnięcie dobrego wyniku.
W hydroponice (Bioponice), BioSevia musi być stosowana łącznie z BM lub BioMagix, który powoduje odtworzenie w roztworze odżywiającym naturalnego procesu odbudowy. 
Do uprawy Aeroponicznej lub do uprawy na granulacie ceramicznym należy zastosować 
Bio Filtr + Bio Stars w którym mogą egzystować niezbędne mikroorganizmy (BM, BioMagix) w przypadku uprawy na kokosie nie ma takiej potrzeby.
Do pobudzenia wzrostu, kwitnienia i owocowania, jak i wzmocnienia systemu immunologicznego roślin powinno się stosować Diamond Nectar, Bio Roots i Bio Protect. 


Chyba że znacie jakieś inne tańsze nawozy na kwitnienie i flo troche lepsze niż biohumus i planton to podawajcie )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+