Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

ok thx juz wisi;]

mam pytanie... bo nie bardzo potrafiłem znaleźć miejsce żeby powiesić do schnięcia moja sensi i wymyśliłem ze okręcę ja gazeta, żeby nie dochodziło słonce, (bo słonce zabija thc podobno) tylko ze wtedy nie ma żadnego przepływu powietrza... :(

czy tak można suszyć? to jest na takim poddaszu starym tam jest w dzień z 35 stopni bo nagrzewa się eternit.

Czy w taki sposób nie zepsuje Ganji?? :(

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam :buch:
Wczoraj jak wracalem sobie do domu spojrzalem na jakies pole i ujzalem jakis taki troche wiekszy krzaczek od innych do okolo chwastow. Pomyslalem ze podejde zobacze co to jest. Gdy sie zblizylem ujzalem :ganja: . Niestety jestem calkiem zielony w tych sprawach. Zrobilem kilka fotek . Mozecie mi pomoc to ocenic? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja mam pytanie bo słyszałem że z jednego zapylonego passiona mozna mieć do około 500pestek i moje pytanie jest takie: kiedy bede miał 10samic i jednego męszczaka to on zdoła zapylic wszystkie te 10 samic czy moze zostawic jeszcze jednego męszczaka? ile samic moze zapylic jeden męski osobnik??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+