Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

witam... jak myślicie czy roślinka z chamsko wyrwanymi korzeniami da rade sie przyjąć?

byłem dzis na spocie i ktos ukradł mi 3 z 4 roślinek...a ta 4 leżała wyrwana z korzeniem na trawie !!!!! roślinke oczywiscie przesadzilem w inne miejsce ale korzenie byly tak male ze niewiem czy sobie poradzi. jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

w najgorszym wypadku robisz makumbe, ale niema opcji beda topki;d
Nawet jeśli te ziarenko było z paksu od dilera i niewiadomo co to za odmiana?

Tak.

A to jeśli te topki się pojawią i ładnie rozkwitną to jest jakaś szansa że z tego będzie szajs nie nadający się do palenia czy na 100 będzie spoko palenie?
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w najgorszym wypadku robisz makumbe, ale niema opcji beda topki;d
Nawet jeśli te ziarenko było z paksu od dilera i niewiadomo co to za odmiana?

Tak.

A to jeśli te topki się pojawią i ładnie rozkwitną to jest jakaś szansa że z tego będzie szajs nie nadający się do palenia czy na 100 będzie spoko palenie?

Nikt tu nie jest wróżką :roll: Urośnie to zobaczysz, pozrdo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj ;)

Mam pytanie do bardziej obcykanych zbieraczy, za ile te dwie roślinki mogą być gotowe pod nóż? Zdjęcia z dzisiaj. Reszta roślin niestety mocno w tyle. Pytam o termin zbioru, ponieważ wyprawę na spota muszę zaplanować z wyprzedzeniem :) Brązowe włoski już są, co zresztą widać na fotach, ale to chyba jeszcze za wcześnie prawda? 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+