Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ile mniej więcej potrzeba wody do podlania krzaczka 1m-1,5m?

Durniejszego pytania dawno nie widziałem.

Ale ponoć nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi. Zatem podpowiadam:

Na bagnach i okolicach- nie potrzeba w ogóle podlewać (poza nawozem).

Na piaskach, wydmach, tudzież pustyni lej ile wlezie. Jednorazowo jak wlejesz ze 100 l to będzie w miarę dobrze. 300l jeszcze lepiej. Bo na out'cie nie przelejesz, tymbardziej jak na suchym wiórze rośnie. No ale jak wlejesz 10l to tez jakoś, coś urośnie .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam problem(chyba).Otóż z pestki znalezionej w paxie dila wyrosło ziółko.Około 1,5m dobrze rozbudowana ale nie ma jeszcze topów.Czy jest szansa że jeszcze dobre palonko z tego wyrośnie?

2 sprawa to że liście roślinek mi żółkną.Czy to jakoś wpływa na roślinkę?

3 sprawa to czy easy sativa rozrasta się bardzo na boki czy to taka chuda i wysoka roślina?Bo w moim przypadku jest chuda ale fajnie topki rosną jej:)

4-Czy jak roślina pokazała płeć to biohumusu nie stosujemy już?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :) Moje pytanie dotyczy ziemi i dolomitu. Na moim spocie jest kwasna ziemia... wykopie na nim dolki po 25L i tu moje pytanie. Czy musze je podsypywac dolomitem i co stanie sie jesli tego nie zrobie ? Do ziemi bede dodawal kulki styropianowe.

Prosze o szybka odpowiedz. Peace :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dee-Jay, Trochę bez sensu sformułowana wypowiedź. Nie ma jeszcze topów, a potem piszesz że topki ładnie rosną. Czy jest krzaczasta czy wysoka to zależy od wielu czynników. Jeśli dostaje mało słońca to się wyciąga i jest wysoka ale chuda. Jeśli trenujesz (poczytaj se o treningach chociaż jak ma już 100-150cm to nie wiem) to planty robią się krzaczaste z czego uzyskujemy dużo więcej plonu. Żólłe liście to niedobór azotu, ale dolne liście na oucie zawsze robią się żółte i odpadają. Podstawa to dobra ziemia. Płeć nie ma nic do rzeczy. Jeśli zauważysz że roślinka już kwitnie (wytwarzają się topy) to odstaw biohumusa na bok i lej jakiś nawóz na flo typu Planton K, Substral, lub zainwestuj w coś lepszego z growshopu. Od momentu kwitnienia liście mogą robić się żółte ale nie boj się bo to normalne. Dzieje się to dlatego że nawóz na flo nie zawiera dużej ilości azotu tylko fosfor i potas. Bez azotu liście żólłknieją. Poczytaj forum a dowiesz się wszystkiego :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dee-Jay, Trochę bez sensu sformułowana wypowiedź. Nie ma jeszcze topów, a potem piszesz że topki ładnie rosną.
Cilas Źle doczytałeś:)

1 Otóż z pestki znalezionej w paxie dila wyrosło ziółko.Około 1,5m dobrze rozbudowana ale nie ma jeszcze topów.Czy jest szansa że jeszcze dobre palonko z tego wyrośnie?

2 Na pewno mogę już odstawić biohumusa czy lepiej jak go jeszcze będę używał?(jak tak to do kiedy?)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a jak masz zamiar wysadzic na ziemie ze spota, i ziemia jest zła i niepodsypiesz dolomitem to zobaczysz co sie stanie, lepiej o to nie pytaj.

haha, dobre to, dobre :]

a co sadzicie o spotach na podmokłym terenie tzn na takim gdzie pod ziemia jest zaraz woda.

znakomite wg mnie. mówcie co chcecie ze nie lubią pomidory mokro itd... ale juz 3 lata jade na terenie gdzie po wykopaniu 40-50 cm już ostro się zbiera woda. nie jakaś kałuża na dnie ale cały dół wody w kilka minut. jak kopałem 2 czy 4 dni po deszczu to błoto przerzucałem, nie ziemie. a wszystko rośnie jak trzeba. mniejszych niż 2,5m nie ma. wszystko ładnie rozkrzaczone. pierwsze 2-3 partie dolnych odrostów w kierunku szczytu porosły że niemal ponad 3/4 wysokości rośliny osiągnęły. nie powyciągane. mają partie liści co kawałek ładnie i zarodki topów po całości. ostatnimi dniami trening jeszcze poszedł (lst całych krzunów, lst samych odgałęzień, supercropp-zależy co gdzie się sprawdziło 8) ) nic nie choruje. nic nie gnije. a korzenie w wodzie non stop. obecnie 30cm pod ziemią- błoto. 40 cm i więcej woda... a te na suchszych rejonach spotowych mizerne względem tych bagiennych:D po każdym słonecznym dniu widać jak rosną. po kilkanaście cm miewają podskoki. według mnie takie miejsca są idealne. no bo i ziemia konkret, dużo próchnicy, same pokrzywy, jędrne:D jedyne co to dolomitu duuuuzo i bez kupnej ziemi. sama spotowa. perfecto.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+