Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Heh właśnie o to chodzi że nawet nie zdążyłem niczym jeszcze nawozić roślina ma 2 tygodnie :D czyli teraz już tylko planton K na kwitnienie? I jeszcze jedno czy kwitnienie nie zatrzyma jej wzrostu bo na prawde na razie to topy nie miały by gdzie siedzieć taka mała jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:elo: Mam pytanie. Nie mam dostępu do spota i tu jest problem. Czy automaty poradzą sobie w 10 litrowych wiadrach ze zwykłą ziemią spod pokrzyw bez żadnych dodatków? Zamierzam tylko dawać nawozy. Odmiana to Mighty MIte. Osiąga od 130cm i więcej... Pomocy! Poradźcie coś!
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jestem początkującym ogrodnikiem więc prosze o wyrozumiałość :) nie bardzo mi sie podoba to co wychodowałem. mam kilka krzaków... tylko czemu żaden krzak nie s=śmierdzi tak jak powinien, jedynie przy potarciu listka coś tam czuć. jeden z krzaczków ma już 1,5 metra i też prawie nic nie czuć od niego, liście ma dwa razy większe od dłoni a łodyge bardzo grubą a ma dopiero 3 miesiące. czy mama same męskie rośliny? czy może jaką odmiane która wogóle nie kopie? wiem że nasiona z których mi to wyrosło nie były zapylajne wogóle. moj znajomy choduje też i jego krzaczki mając52 cm walą z metra i mają dużo liści, u mnie największy krzak co ma 1,5 m ma zaledwie 8 liści, tylko że wielkich i nic nie wali :cry: coś mi się wydaje że nic palenia z tego nie będzie... prosze o odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+