Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok dzięki chłopaki, tak myślałem że to może być jakaś choroba. nic, pozostało mi tylko dbać o nią tak jak o inne moje dzieci :) najgorsze to że dopiero są takie małe heh :smoke:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jedna roślina zaczęła już kwitnąć, mam zamiar zacząć ja powoli podlewać florovitem, stąd dwa pytania:

- czy pozostałe roslinki mogą też już przejść na floro? podobno przyśpiesza to trochę zakwitanie?

- florovit jest przeterminowany o rok i stoi otwarty od zeszłych wakacji, czy to nie zaszkodzi, w końcu to sama chemia? Piona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo: mam maly problem. znalazlem spota ale ziemia jest troche za mokra (nie zeby woda stala ale jak sie depta to mokro jest) i mam pomysl zeby zakopac w ziemi doniczki :razz: i teraz pytanie - jakie najmniejsze doniczki wystarcza zeby urosla piekna i zdrowa nie tracac na plonach?? Odmiany jakie sadze to Lowryder#2 i Hindu Kush, obie z autoflo.

Z gory dzieki

Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema :elo: , zamierzam posadzic pare pestek AF ale nie mam moziwosci przytrzymania malych sadzone w jakims bezpiecznym miejscu dopoki by nie podrosly i musze je od razu wyrzucic na spota, obawiam sie troche slimakow wiec tak sobie pomyslalem zeby zrobic taka prowizoryczna szklarnie, planty w kubeczkach dalbym obok siebie wokol powbijal kijki o owinal to jakas folia np. taka sniadaniowa folia przezroczysta nadawalaby sie?? nie wiem tez czy robic jakis daszek od gory?? taki plaski bym zrobil bo to ma byc ogolnie tylko tak na ok. 2tyg dopoki pomidory nie beda odowiednio duze by moc juz je wsadzic do docelowych dolkow i nie musiec sie obawiac ze jakis slimak sie dobierze, co o tym myslicie??? odmiany jakie sadze to 8x Hindu Kush i 8x BlueBerry Automatic

:buch: :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+