Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poza tym ten ślimakol starcza niby na kilkaset m2... więc jest pewnie dość wydajny. na dodatek się nie rozpuszcza więc nie truje ziemi a tak jak pisali wcześniej trociny zakwaszają i wogóle są bezużyteczne. no i nie wiem czy nie pleśnieją po długim czasie ???

u mnie póki co ślimaków dużo nie ma. są tylko takie malutkie na 1 miejscówce ze stożkowatymi skorupkami, ale roślin nie jedzą..

wurzucam je zawsze gdy znajde. a było ich może z 3. więc tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie bylo mnie 2 tygodnie na spocie, ale jak wszedlem to sie przestraszylem, 4 roslinki z tego 2 ladnie objedzone i zestresowane, a jedna ledwo co stala. W tamtym roku nie mialem prolemow ze slimakami, takze odpuscilem rozne srodki na ten sezon. Lecz to byl moj blad, kupilem SLIMAKOL posypalem wieczorem. Nastepnego dnia jak zobaczylem ile tych malych gowien probowalo sie dostac do moich roslinek to sie za glowe zlapalem. Slimakol jest naprawde skuteczny, slimaki nawet nie daly rady przejsc 10 centymetrow bo padaly.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+