Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Witam smile.png Próbowałem znaleźć odpowiedzi na pytania które poniżej Wam zadałem, lecz nie udało mi się znaleźć na nie odpowiedzi sad.png

Pytania:
1. Czym różni się "automat" od zwykłej roślinki?
2. Kiedy najlepiej posadzić automat by roślinka miała jak najwięcej światła i ciepła?
3. Jeżeli zakładając że roślinke posadziłbym na początku czerwca (jeżeli istnieje taka możliwość) to kiedy musiałbym ją "kosić" (cały czas jest mowa o automacie)? smile.png
4. Czy wskazane byłoby nawożenie ziemii popiołem/nawozem sztucznym?

Narazie to tyle smile.png Proszę o wyrozumiałość, ponieważ jestem w tym temacie zielony

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. mój problem polega na tym że moje rośliny trenuje sposobem fim i gdy roślina już kwitnie i przyjdzie jakaś wichura to krzak jest złamany pomiędzy dwoma głównymi szczytami i często one mi po takim wypadku usychaja ale i tak Widac że trening się opłacił. a moje pytanie brzmi jak zapobiec tym złamania:) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Czas na kolejną serię pytań

Więc do rzeczy:

1. Czy "łamiecie" topy po to by schły one równomiernie?
2. Czy wkładacie coś do słoika, jakieś pochłaniacze wilgoci itp.?
3. Na jaki czas otwieracie słoiki podczas początkowego curringu?
4. Czy nadmierna wilgoć na out-door jest zagrożeniem dla końcowej fazy kwitnienia topów? (weźmy pod uwagę, że out-door jest przewiewny)
5. W okresie wakacji w jakim miejscu curring'ujecie zioło tak by temp. była umiarkowana?
6. Jak wielki wpływ wywiera księżyc na roślinkę?

Z góry dziękuje za odpowiedzi smile.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

1:

Po 2 tyg wega w odpowiednich ilościach.

(jest to silny roztwor, dlatego pamietaj o proporcjach)

Zaczynaj od mniejszej dawki.

Łatwo można przedobrzyć.

2:

To zależy co zmieszasz i w jakich proporcjach. Osobiście 2 nawozow na weg lub 2 naw. na flo nie polecam mieszać, bo zmieniasz ilość pierwiastków w roztworze.

Jak w 1 przypadku, łatwo można przenawozić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+