Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam czy to normalne że easy sativa/maroc zaczeła już kwitnąć maja po 100-120 cm i pojawiają się już włoski dodam że są feminizowane,martwi mnie to bo zawsze rośliny na oucie kwitły mi w połowie lipca a teraz tak wcześnie i pewnie nie będą już tak rosły żeby mieć ponad 2 metry.Wiadome że urosną coś tam, ale czy dużo? i jeszcze jedno podlewać je gnojówką z pokrzyw nadal czy stosować nawozy na flo?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam byłem dzisiaj na spocie odwiedzić pomidorki i chyba ktoś wykrył położenie moich plantów (gęste pokrzywy)ale nic nie wyrwał mam pytanie do bardziej doświadczonych rolników czy jest szansa że plant przeżyje jak wykopę go z ziemi (ma już preflowery) i przesadzę w donice? z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja mam nie typowe pytanie. Natomiast nasionka w tym roku miałem od znajomego, mówił że to Easy Sativa i Early Pearl. Ale do jasnej cholery ... Jakim cudem , gdy rośliny zostały wysadzane na Out od 25 kwietnia do 5 maja, teraz pokazują płeć ? Czy jest to możliwe żeby te rośliny zaczęły tak wcześniej kwitnąć ? Nie wszystkie zaczynają z 10 zakwitły 3,(co jest jeszcze przeze mnie nie sprawdzone dokładnie ) z czym o wiele wcześniej topy zaczęła wytwarzać jedna z mniejszych roślin. Na drugim spocie z 3 roślin dwie pokazały płeć ( początkowo myślałem, że to może wina tego, że były naprawdę strasznie obżarte. Oczywiście tylko te dwie roślinki. Przez co był małe, karzełkowate i może to jakiś ich system obronny wczesny zakwit. Wcześniej miały naprawdę duże, zdrowe liście. Kiedy w akcję weszły ślimaki to liście dotąd nie nabrały takiej wielkości jak przedtem. ) no to w sumie z 3 pokazały płeć 3, bo jedna z roślin zaskoczyła mnie jajami. O co tu kur..a chodzi ? Pewnie powiecie mi, że ziomuś który dał mi nasionka pewnie musiał skrzyżować Easy Sative i Early Pearl z AF ... Co nie da mi spać, ale pewnie będzie prawdą. Chyba że możliwe jest, ze te roślinki wcześnie pokazały płeć. Liście są naprawdę duże, jak u normalnych roślin. Możecie mi coś doradzić. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja już nie mam siły z tymi roślinkami. Mają 2 tygodnie prawie i sa ekstremalnie karzełkowate, około 10 cm wzrostu a liscie ząbkowane mają ze 3cm. 4 dni temu wysadzilem je na spota i mialy dostac kopa, ale przez te 4 dni nic sie nie zmienilo. Nie wiem czy jest to wina pogody, gdyż ostatnio cały czas było pochmurnie i lało, czy mam złe ph gleby czy jeszcze cos innego jest nie tak. Na razie nie leje nawozow gdyz boje sie ze Biohumus moze zaszkodzić tak małym roślinkom i moze to jest bład. Po południu wrzuce foty ale prosze o pomoc bardziej doświadczonych growerów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam ponad 20l dołki i pcham do nich około 3-4l. Zależy jaka butla się im trafi 2 litrowa czy 1.5 heh No ale wiesz, na 30l ziemi wodę dopasowuję się raczej do wielkości rośliny, a nie rozmiaru dołka. Sprecyzuj swoją wiadomość i będzie spoko BobBlunt. Jeżeli chodzi Ci o ilość nawozu na 30l ziemi, to napisz jaki to nawóz. Jeśli chodzi Ci o to ile litrów wody z nawozem, to napisz jakiej wielkości masz rośliny. itd. Bless man Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema

może ktoś mi powie czy ten robak może robić dziurki na lisciach? bo mam 2 planty i jeden był nieruszony a drugi dziurawy na lisciach po okolo tygodniu przenioslo sie to na drugiego plancika. zrobiłem mozna powiedziec oprysk z petów (znalazłem info że to na gąsienice itp robactwo działa)

pod listkiem nie znalazłem żadnych robaczków ale były małe pajęczynki co by wskazywało na przędziorki

ślimaki tez napewno nie bo obsypałem naokoło roślin preparat specjalny więc wstępu nie mają te mendy inaczej już by roślin nie było (jedną już tak straciłem)

sam już nie wiem

jak ktoś jest pewny niech napisze co to jest bo domysły mnie nie interesują sam moge sobie coś wymyśleć

pzdr

 

jakby ktoś dalej kminił co to za dziury w liściach to ja na 90% znam odpowiedź.

wczoraj byłem na spocie i około pół metra od planta jest mega zajebiste mrowisko którego wcześniej nie widziałem bo rośnie tam wysoka trawa której nie karczowałem. trawa stykała się chyba z moim plantem i mrowki sobie chodziły i podgryzały tak bym to rozkminił

zalałem mrowisko tym co pod ręką miałem czyli wyciągiem z petów i zobaczymy co to dalej będzie, w każdym bądź razie wyrwałem trawe naokoło planta żeby nie spacerowały z trawy na trawe po moim plancie może pomoże

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+