Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pomoze i odpowie na moje pytanie :P

(kilka postów w góre)

jeszcze jest sens brac te pestki,to czy dojda nie zalezy kiedy posadzisz .ta odmiana kwitnie jakos na poczatku sierpnia to jak sie nimi zaopiekujesz to na 1 metr jeszcze urosna czyli po 50 g z krzaka powinno byc w sumie tyle samo co z dobrych auto np kanabii.jak chcesz miec szybko peski bierz z cannabis fr.max 3 dni od zamowienia choz przewaznie sa nastepnego dnia.elo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jest zdjęcie moich maleństw wczoraj wieczorem, jeszcze przed podsypaniem i dzisiejszym pieknym slonkiem, nastepne zdjecie dotyczyc bedzie dzisiejszego poludnia, roslinki jakby troszke odzyly ale wciaz dosc powoli sie rozwijaja, teraz poszly pod lampe 11W jarzeniowa da to cos? damy rade to nadgonic?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

thomson377, jak rośliny mają nadgonić to, co straciły, skoro są w tak małych doniczkach? To już ostatni gwizdek na wysadzanie na spota, więc nie czekaj dłużej, tylko ruszaj w plener! A do tego czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj...

jesli dobrze widze to kolega ma uciete butelki 1.5 litra w takich doniczkach spokojnie moga dorosnac do 3-4 pieter(sprawdzone nie raz)lisci,jak masz kolego gdzie trzymac to poczekaj takie maluchy na oucie maja dużo zagrozen im wieksze tym wieksza szansa na przetrwanie.

moze sie myle osobiscie mam takie doswiadzcenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wczoraj w trakcie przesadzania tez w sumie mialem wrazenie ze jeszcze moglyby tam pobyc(kubki o objetosci 0,25l). No coz poszly teraz do doniczek 1l i chyba w nich juz pobeda puki na spota nie pojda.

Jeszcze z tydzien je powzmacniam w domu a potem trzeba bedzie chyba wszystko na 1 karte... tylko powstaje tez problem ze takie maluchy to chyba bede musial czesto odwiedzac, prawda? A to raczej nie wskazane z racji wykrycia. Czy ewentualnie zamontowac im na spocie taki system nawadniania ze szmatka w butelce? macie z tym jakies doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pomoze i odpowie na moje pytanie :P

(kilka postów w góre)

Moje roślinki zostały zabite przez dziki. Przedwczoraj zamówiłem nowe pestki. Tobie też polecam , bo pewnie zależy ci na czasie.

Myślę, że można zaryzykować :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+