Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, mam kilka pytań do doświadczonych hodowców odnośnie nawożenia:
W jakich odstępach czasowych (co ile dni) najlepiej stosować biohumusa dla automatów rosnących na oucie ? Dodam że rośliny mam blisko siebie więc dostanie się na spota nie stanowi problemu.
Drugie pytanie to jakie nawozy (chodzi o NPK) najlepiej stosować na flo i w jakich odstępach czasowych je stosować ?
Trzecie: Czy nawozy na kwitnięcie stosować od pojawienia się pierwszych włosków na szczycie ?
Czwarte: Czy podczas kwitnięcia nadal stosować biohumusa ?
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.Co tydzień, jedno podlewania czysta woda drugie z biohomusem.

2.Pk 13/14 uzupełniony czymś z azotem np tootal bloom, lub planton k dostępny w każdej kwiaciarni plus coś z azotem

3.Ta

4. Biohomus stosujemy jakies 3-4 tyg kwitnienia przy normalnych odmianach, w af stosuj 2 tyg potem samo K i P

Raczej tyle,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, mam pytanie chodzi o to że mam 12 roślinek w kubeczkach 2tyg i czas na przesadzenie. Nie mam tyle hajsu aby dla każdej przeznaczyć 25L ziemi i ja wkopać, wiec chce poczekać do pokazanie płci. W jakie doniczki, ilu litrowe mam je wsadzić aby spokojnie sobie rosły do pokazania płci? Rośliny wszystkie są na outdoor.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie ziemia kosztuje 5zł 25l można dostać w biedronce wiadomo nie musisz dawać ziemi 25 na krzaka wystarczy ze dasz 5 jak ziemia ma dobre ph - gorzej jak masz ziemie kwaśną to musi być doniczka worek tak żeby korzenie nie stały w kwaśnej ziemi -wykop dołek na samym dnie dołka wymieszaj ziemie kupną ziemią ze spota następnie daj ziemie kupna w korzenie sadzonki i na wierzch przysyp ziemią ze spota i powinno być ok 5ldo10 spokojnie wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+