Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

1. Jak chcesz wsadzić to w wora który nie jest wkopany w ziemie? Obali sie przeca
2. AF 15-20L Reg- 30-40L(duża odmiana) było na poprzedniej stronie.
3. Nie
4. tego nie wiem

Ja kontynuuje moje pytanie
"jak masz kupna ziemie to nie dawaj dolomitu bo przedobrzysz ,lepiej zakup tester ph i reguluj wode ktora bedziesz podlewal.
perlit dozuj 1;5 L ziemi."

Ale ziemia ma 5,5-6, pH

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znalazłem dzisiaj fajną miejscówkę: dosłownie dziura w lesie o średnicy 40m - żadnych drzew na tej powierzchni(nie chodzi o głębokość). Tylko jedno pytanie do ludzi. Dziura jest blisko końca lasu,a w tej dziurze rosną jeżyny i takie jakby ciernie(każdy pewnie wie o co chodzi). Myślicie,że ludzie będą tam chodzić,żeby zbierać? Myślimy z kolegą,żeby część powycinać,albo po prostu zebrać wszystkie jak już będą dojrzewać,aby nikt nie przyszedł.

2 miejscówka: ktoś zasadził sobie jakieś krzewy,które nie są wysokie i są tam takie luki - idealnie się nadaje do uprawy,tylko...czy tam może nie będzie ktoś przechodził? Krzewy pewnie mają z 2,3 lata i są też młode świerki(do 50cm długości) i się zastanawiamy czy tam 1 nie zasadzić,ale nie wiadomo czy tam ludzie nie będą chodzić. Dodatkowo dodam,że niedaleko są z 3 domki. Jak myślicie nad tym?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie,

planuje posadzić pierwszą uprawe - bedzie to outdoor. Mam kilka pytań początkującego więc proszę nie bić . Chcę kupić 3 nasionka AK47 Automaty Femi. Mam już w lesie na totalnym zadupiu miejscówkę - między pokrzywami. Chcę zmieszać glebę 50/50 z tym co będzie na miejscu i z glebą ze sklepu (jakiś konkret polecacie?). Chcę też wykiełkować w szklance i odrazu w glebe - nie mam możliwości dłuższego odchowania roślinki w domu.

1. Jakie nawozy polecacie do tej odmiany? Chodzi mi o weg oraz flo. Jakie porcje (zarówno dla weg jak i flo), oraz przez jaki okres czasu (tez dla weg i flo)?

2. Jak często podlewać maleństwa? Raz na 3-4 dni styknie? Oczywiście wiem, że to też zależy od pogody.

3. Chce do tego kupić jakiś preparat przeciw ślimakom, żeby nie zeżarły roślinki. Ślimax lub cos podobnego wystarczy?

4. Jak zabezpieczyć roślinkę przed zwierzętami? Chyba raczej nie wchodzą między pokrzywy, ale nigdy nic nie wiadomo. Czytałem, że można rozsypać dookoła trochę włosów i do tego nasikać na spota .

5. Lepszym wyjściem jest wrzucic nasionko do gleby, czy do dużej donicy, którą zakopać w ziemii?

Do tego wszystkiego oczywiście pojawiać się tam co 3-4 dni i doglądać jak pomidorki rosną i w razie jakichś komplikacji, chorób, interweniować (pewnie przy Waszej pomocy drodzy forumowicze).

Może macie do tego jakieś uwagi lub rady? Może jest coś o czym zapomniałem? Mimo, że to będzie moja pierwsza uprawa chce do tego podejść profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doucz się i wróć tu później (tak wiem, zachowuję się nieładnie ale to jest naprawdę podstawowa wiedza!)



ok wymiękłem - AF - automatyczne kwitnięcie, regular - normalne kwitnięcie. W prostych słowach różnica jest taka, że ganja z rodowodem, który pozwala ją nazwać AF do fazy "ścinki" dochodzi w ~70 dni za to regulara sadzisz w kwietniu/maju a ścinasz wrzesień/październik, sam sobie policz ile to dni :P. Aha wszystko ma swoje wady i zalety - regular da ci w przybliżeniu 7-krotnie większy plon i możliwość jego trenowania w celu zwiększenia tego plonu za to w roślinach Automatic Feminized masz szybką gandżę ale mało (COŚ KOSZTEM CZEGOŚ :P).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+