Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jaki mi polecacie niedrogi zestaw nawozów na out(3*shaman , 3* passion#1, 5* easy sativa)

mam ziemie gotową mieszanke z nawozem(chce ją jeszcze wymieszać z pipiołem, perlitem, dolomitem i jak gdzieś dostane to sypkim biohumusem) i myślałem jeszcze o dokupieniu czegoś żeby było im dobrze:) czytałem o jakimś ripenie ale to ponoć pod koniec kwitnienia tylko. A coś na cały okres outa też by sie przydało czy nie trzeba? Do wydania mam 120zł

Jest to moja pierwsza uprawa więc prosze o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bobson - ja zaczynam, ale z tego co wiem to parapety nie bolą... a niebo kiedyś się rozjaśni

A teraz moje pytanko:
Moja roślinka ma jakieś 9 dni i siedzi sobie w kubeczku na parapecie. Spieprzyłem kiełkowanie i zdjęcie skorupki więc jest chyba lekko opóźniona, ale żyje. Chciał bym jej jakoś pomóc, żeby mi maleństwo odbiło. Pomyślałem o nawożeniu.
Wiem, że w zestawach takich firm jak Hesi itp. są odżywki i nawozy które możemy zapodawać roślince od samego początku. Nie mam jednak kasy na takie zabawki i zastanawiam się nad jakimiś tańszymi odpowiednikami. Na pewno zakupię mikoryzę, aby wspomóc układ korzeniowy, jednak zanim grzybek się rozwinie minie trochę czasu, a trzeba działać już teraz (a przynajmniej dobrze by było ). Czytałem, że niektóre osoby stosują biohumus według zasady "naturalne to można - tylko chemia zabija przed 3 tygodniem". Ile jest w tym prawdy??

Czy istnieje alternatywa dla drogich środków zapewniająca dobry start??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam parę pytanek.

1) jeśli gleba jest mokra to mogę posiać w workach ? Takich nie wkopanych w ziemie.

2) 20L ziemi w każdym z worków starczy na duże odmiany ? Czy dosypać ?

3) Korzenie w późniejszej fazie nie przebiją worka ? Jest to dość mocny worek na gruz.

4) Ziemie ze spota, te 20l zmieszałem z 10 łyżkami stołowymi dolomitu i 5 azofoski, dobrze ? Na wierzch dam jeszcze keramzyt.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+