Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam 15 małych roślinek na outa ( mix ) które mają 9 dni, po ok. 4-6 cm wysokości i 4,6, nie które nawet 8 ładnych listków , jako że miałem przez jakiś czas boxa z lampą HPS 250 W, to od pestki sobie tam rosły, boxa i lampy musiałem się pozbyć i teraz mam problem, muszą wytrzymać 3 dni mojej nieobecności z tym że mogę je dać jedynie na parapet gdzie będą miały śłońce przez około 5 godzin wcześniej w boxie miały 18h mocnego światła, lub pod świetlówkę ( 1000 lm ).

Warunki pogodowe nie pozwalają mi wysadzić ich na zewnątrz i powiedzcie mi czy one przeżyją te 3 dni bez opieki i z marnym światłem ??????

Sorry za powielenie posta ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi ....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a mi te moje w szklarni coś się zatrzymały... nie widzę różnic wzrostu i liści od dwóch dni. cały czas mają po 4 liście(2 te pierwsze i 2 już maryśkowe ). Na foli zbiera się woda, para się skrapla. Jak myślicie to powoduje zatrzymanie czy temperatura jaka panuje na dworze?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Namaczałem nasionka (AF) od soboty. W niedziele na chusteczki. W domu była z dupy temperatura, zimno. We wtorek 2 ledwo kiełki puściły. Od wtorku zmieniłem lokum, mam lepszą temperaturę. 1 pestka ma korzonek tak na 1-1,5 cm i zaczyna się krzaczyć. Z pestki schodzi skorupka, widać żółte listki. Jutro daje do ziemi, ale nie wiem czy nie przetrzymałem. Druga pecha ma korzonek mniejszy jak na centymetr, może pół. Trzecia ruszyła od wczoraj, ledwo co wystaje kiełek. 2 pozostałe... chyba ded ( jedną zabiłem precrushingiem, 2 ledwo się rozchyliła - nie wystaje nawet kiełek, jest tylko biały punkt).

Co z tym dalej robić??

Wsadzać tylko 2 najlepsze do ziemi a resztę wywalić?? Czy może wsadzić tylko tą co się krzaczy i czekać?? Help!! :(

P.S. Tą z listkami dawać już nad ziemię?? Czy nadal pod??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To moja pierwsza uprawa i dopadł mnie syndrom "początkującego hodowcy". Liściastego dam nad ziemie i na światło, bo widzę ze roślinka zarysowała podział korzeń/łodyga - mam świadomość, że przetrzymałem. Drugie najdłuższe ziarenko też dam do ziemi i do ciemni. Zobaczymy czy wyjdzie.

Problem mam z resztą. Serce mi się kraje na myśl, że miał bym je CenzurA... ale widać są za słabe i nic już z tego nie będzie (czytać, zajebałem je temperaturą).

Dzisiaj wyjeżdżam więc pewnie nie zdążę otrzymać odpowiedzi.

Wiem lampa, że wkurwiają cię niemyślący początkujący growerzy, ale postaraj się zrozumieć - chciałem zrobić za dobrze i nie wiedziałem kiedy odpuścić, myśląc, że kiełki jeszcze się wydłużą. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie czy nie jest za późno na kiełkowanie i sadzenie pestek. Dodam ze jest to mix z open seeda wolnych konopi. Nie jest to mój pierwszy out tyko zazwyczaj zaczynałem w połowie kwietnia. Jesli teraz bym zaczal kielkować to ile powinienem je jeszcze w domu potrzymać?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+