Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Witam!

Dzisiaj włożyłem do ziemi 12 wykiełkowanych pestek które dostałem od kolegi z ostatnich zbiorów. Mam jeden problem i chciałbym skorzystać z waszej rady, a mianowicie u siebie na rejonie będę jeszcze około półtora miesiąca i to jest czas który mogę poświęcić na moją uprawę. I doradźcie mi co mam później zrobić z roślinami? czy jak znajdę dobrego spota, czy będą rosnąć same? dodam że jedynie na weekendy będę mógł się pojawić

z góry dzięki!

Pozdrawiam:)

Jak pogoda będzie to może całkiem dobrze być. O ile tak jak mówisz bedziesz te 30-40 dni przynich.

A jak bedziesz co tydzien to luzzz jak będzie susza zalejesz porzadnie woda i bedzie GIT

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na przyszłość- najpierw się znajduje spot, później się go przygotowuje, a dopiero po tym się kiełkuje nasiona.

pierwsze dni roślin na spocie są najważniejsze. A napisałeś, że pierwszy miesiąc będziesz miał je na oku.

Później będziesz tam co tydzień, to w zupełności wystarczające. Nawet nie polecam czestszego łażenia na spot

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Maroc x Hindu Kush, Orange Bud x Hindu Kush, Zenation x Hindu Kush - czy potraficie mi powiedzieć jak 3mają się te odmiany w PL na out'ie, dają rady?

poza tym chciałem zapytać czy warto używać biohumusa i planton k gdy roślinki nie będą w żadnych donicach(tzn po prostu w ziemi na spocie)..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+