Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

ej powiedzcie jak wy ogarniacie akcje przygotowywania spota. Ja w tym roku pierwszy raz startuje z outem, nie mam fury, będę miał 10 albo 8 pomidorów, po 10l ziemi kupnej i 10 ze spota na rośline, czyli jeżeli dam rade 20l worek ziemi przewieść na spota rowerem, bo przecież nie taczką, to 5 razy będę musiał zajechać drugi problem to sam fakt kopania 10 dołów jakąś malutką saperką(bo przecież normalnej łopaty nie powiozę rowerkiem przez osiedle :P ) Powiedzcie mi jak to wszystko ogarniacie szczególnie przewiezienie ziemi i wszystkiego na spota.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siema, mam dosc daleko do swojego spota ale w poblizu plynie rzeczka czy moge tankowac w niej wode i nią podlewac planty wraz z dodanymi nawozami czy moze trzeba sprawdzic ph wody i ewentualnie je uregulowac??? woda w tej rzece wydaje sie czysta ziomek probowal i mowi ze w smaku tez ok :D jedyne co mnie zastanawiam to trawa zaraz przy brzegu tej rzeczki bo jest jakby rdzawa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

próbował wody w rzece? mam nadzieje, ze kolega dalej zyje i nie ma problemów ze zdrowiem. i nie mam na myśli chemikaliów, a raczej bakterie.

taka woda się dla roślin nada. dla pewności możesz zbadac ph. Jak bedzie nieznacznie odbiegało od normy, to nic sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!

Dzisiaj włożyłem do ziemi 12 wykiełkowanych pestek które dostałem od kolegi z ostatnich zbiorów. Mam jeden problem i chciałbym skorzystać z waszej rady, a mianowicie u siebie na rejonie będę jeszcze około półtora miesiąca i to jest czas który mogę poświęcić na moją uprawę. I doradźcie mi co mam później zrobić z roślinami? czy jak znajdę dobrego spota, czy będą rosnąć same? dodam że jedynie na weekendy będę mógł się pojawić

z góry dzięki!
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

meskie i zenskie miałem i te meskie zapyliły zenskie. i zamiast topów miałem nasiona

wrzuciłem do ziemi 20szt na próbę zobacze co z tego wyjdzie. Wczesniej dałem kumplowi i trzymał na parapecie ale szły mocno w górę i zwiędły

 

Jakie odmiany są najlepsze na nasz klimat. Ja w tym roku zastosuje Pasion#1, Hollands Hope, Purple Maroc i Automaria. Co o tym myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+