Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam,

dostałem w prezencie 5 nasion fem produkcji Greenlabel:

Power Widow (Power Plant x White Widow)

Northen Light

Jack Diesel (Jack Herr x NYC Diesel)

Bubblegum 47 (Bubblegum x AK47)

Northen Skunk (Super Skunk x Northen Light)

Które będą najlepsze na out?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. takze mam pytanie,doStalem nasiona od kumpla i zamierzam od razu wrzucic na spota,jakie sa szanse ze teraz przetrwaja ?

Jakieś są. Ale jeśli zamierzasz od razu pestkę wsadzać na spocie to proponuję zaczekać jeszcze z 2 tygodnie, aż zrobi się już w miarę ciepło w nocy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chce powoli kiełkować 5 auto Ak&Cindy. Tylko chciałem jak najkrócej trzymać je w domu tzn. planowałem 2 dni w kompie potem 2-3 dni na oknie i do zemi. To dobry pomysł? Kiedy najlepiej zacząć to robić żeby mieć pewność że nic sie z nimi nie stanie na powietrzu i ile najlepiej je trzymać na oknie?

PS: dostałem w gratisie pestki Satori x White Rino(indoor)są jakieś szanse że przetrwają na oucie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chce powoli kiełkować 5 auto Ak&Cindy. Tylko chciałem jak najkrócej trzymać je w domu tzn. planowałem 2 dni w kompie potem 2-3 dni na oknie i do zemi. To dobry pomysł? Kiedy najlepiej zacząć to robić żeby mieć pewność że nic sie z nimi nie stanie na powietrzu i ile najlepiej je trzymać na oknie?

Najlepiej jak byś zaczekał z tymi AF do maja a najlepiej czerwca, możesz szybciej wysadzić bo wiem jak się chce jak najszybciej zacząc to jedną pestke możesz wrzucic do ziemi na test i zobaczymy jak sobie poradzi ja też wrzuciłem do ziemi ale chyba sie pośpieszyłem bo noce po 2-6 stopni i padac ma kilka dni z rzedu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+