Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

@sieons

Ziemia w pobliżu iglaków ma niskie ph, więc na pewno będziesz musiał zmienić ziemię, a taka z pod pokrzyw nie gwarantuje ci dobrego ph, raczej zawartość azotu. Polecam ci kupić 50% ziemi, resztę wymieszać z glebą z pod tych pokrzyw i dać trochę dolomitu (nie przesadź, to też jest nawóz) Uważaj żeby cię nie przyciął leśniczy jakiś, u mnie przy takich laskach co jakiś czas łazi taki pajac... Automaty są zresztą niskie, więc będą miały tam dość mało światła. Pomyśl może nad regularnymi odmianami albo półautomatami i poucinaj tak te drzewka żeby roślinki miały światło 12/12 to szybko dojdą (nie rób tego w wypadku automatów).

Powodzenia w następnym sezonie! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No właśnie te drzewka mają ~2- 2,5 m, ale bardziej martwi mnie ta ziemia 50% sklepowej będzie ciężko tam przetransportować, ogólnie to mówię chce wypieprzyć dołek o wym. ok 3x3m i głębokości 30-35 cm, a automaty chce sadzić bo szybko dochodzą i będę mógł zrobić 2 uprawy w ciągu roku na tym spocie, a regulatory ph to już mały problem będzie, gorzej właśnie żeby leśniczy mnie nie widział :police: ale jestem dobrej myśli mimo wszystko :zmiazdzony:

@ Ganjarz

A nad regularami też myślę bo takich sadzonek jest kilka :zmiazdzony: także jak w drugiej też taki myk zrobię to się chyba nie przemęczę a więcej pomidorków będzie ;D a co do sprawy z leśnikami to nie wydaję mi się że będą chodzić po lasach ok. godziny 5 rano rano (w tych godzinach będę tam chodzić przed pójściem do roboty ) Jutro idę wycinać te iglaki to porobię zdjęcia i wrzucę na forum

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja miałem w zagajniku, jak na początku zmieszasz ziemię z dolomitem to nie będzie żadnych kłopotów, musisz tylko odgarniać igły spod roślinki. Zbiór miałem naprawdę satysfakcjonujący, tyle że na jesieni grzybiarz jakiś wpierdolił mi się na spota i za****ł większą część mojego zbioru...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+