Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Dr.smokerr

nie znosze leniwych ludzi. Napewno jest napisane na opakowaniu/ulotce. A jak nie, to kliknij na takim białym pasku swojej przeglądarki i wpisz "www.google.pl" pojawi się strona z okienkiem. W to okienko wpisz "okres karencji amistar". Pojawi się kolejna strona. Kliknij pierwszy niebieski napis.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co myslicie o wather curringu lisci? Bo w tym roku zbiory male i sie bedzie palilo tez liscie. co wy na to?

Z ciekawości w tym roku próbowałem coś w rodzaju właśnie WC. Wysuszyłem liście, później do wody, chyba po dniu nieco zbiłem w "topa" i wysuszyłem. Kiedy wyschło i nadszedł czas na test, wyrzuciłem całą "grudę" po pierwszym zaciągnięciu się. Nie dość, że liście śmierdziały to dym był gryzący, ostry i nie przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo: Witam wszystkich growerów :zmiazdzony:
Jako że jest to offtop dla wszystkich to pisze tutaj bez zbędnego robienia bałaganu nowymi tematami. Jako że mam w planach startować w maju 2011r z uprawą, wyszedłem szukać dobrej miejscówy na spota. Niestety w moich okolicach jest wszędzie mnóstwo ludzi a wyjazd gdzieś dalej nie wchodzi w grę bo stoję lipnie z kapuchą <_< jednak zainteresowały mnie "sadzonki" drzewek iglastych w środku lasu. Drzewka są bardzo gęsto posadzone i w środku jest ciemno, wejście do środka możliwe tylko na kucaka (gdzie nie gdzie na kolach trzeba). Myślę żeby wejść w sam środek tego labiryntu i wyciąć około 9 drzewek żeby mieć 3m x 3m miejsca na swoje roślinki . Kolejny problem to gleba, z tego co mi się wydaję to był tam piasek i teraz pytanie czy mógłbym zrobić tak, że wytnę drzewka, wywalę korzenie z piaskiem i naniosę gleby spod pokrzyw z lasu? Oczywiście mam zamiar tą glebę odpowiednio użyźnić różnymi dolomitami i poprawiaczami gleby

A nie wspomniałem jeszcze że chce sadzić 12 x autoflow feminizowane White Russian :zmiazdzony: Co wy na to? :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+