Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam wszystkich. Obawiam się, że moje planty dostają po tyłku przez złe ph ale nie jestem pewien
gorne liscie sa jasnozolte na dole sa zielone jednak schna na koncowkach
na drugiej widac zolknace liscie od czubeczkow. te dolne maja takze zolte zarysy na lisciach. zauwazylem takze na tej roslince pare zoltych kropek na lisciu. co to moze byc?
wedlug mnie to zle ph ale wole sie upewnic. a i mam jeszcze pytanie... czy moge dodawac kwasku cytrynowego do wody aby zmniejszyc ph ziemi??
jesli tak to ile? podajcie takze inne tanie sposoby zmniejszania ph oraz jesli ktos sie orientuje to cene miernika ph ziemi lub wody. dziekuje za odpowiedzi!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ehh... a ja dziś byłem na moich spotach... z 10 posadzonych znalazłem 4 :/ w tym 2 miały oberwane szczyty... szkoda <_< ale dosadziłem jeszcze z domowej hodowli(15x No name xD)jeszcze 4 zobaczymy co z tego wyjdzie...
ma ktoś sprawdzony sposób na objadanie tych szczytów przez zwierzęta leśne

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ehh... a ja dziś byłem na moich spotach... z 10 posadzonych znalazłem 4 :/ w tym 2 miały oberwane szczyty... szkoda <_< ale dosadziłem jeszcze z domowej hodowli(15x No name xD)jeszcze 4 zobaczymy co z tego wyjdzie...

ma ktoś sprawdzony sposób na objadanie tych szczytów przez zwierzęta leśne

Zerwij kupke włosów (mogą być łoniacze xD) i nadpal je...To skutecznie odstrasza zwierzyne

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. jakie dołki wykopac automatom? - white ryder, ak47, white russian (jezeli odmiana ma wieksze znaczenie) i ile mniej więcej litrów ziemi wejdzie w taki dołek. (musze wiedziec ile jej zakupic)

2. czy cos sie stanie jezeli uzyje ziemi uniwersalnej 5,5-6,5 ph? podobno troszeczke za kwaśna

3. czy po wykiełkowaniu moge od razu wyrzucic kubki na spota? nie mam mozliwosci stworzenia boxa w domu ze wzgledu na rodzicow (planuje to zrobic max do 7 lipca) jesli tak to jakie polecacie metody zabezpieczenia młodych kiełków przed np. wypłukaniem z ziemi przez deszcz lub zdeptaniem/zjedzeniem przez jakiegos zwierza

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. jakie dołki wykopac automatom? - white ryder, ak47, white russian (jezeli odmiana ma wieksze znaczenie) i ile mniej więcej litrów ziemi wejdzie w taki dołek. (musze wiedziec ile jej zakupic)

2. czy cos sie stanie jezeli uzyje ziemi uniwersalnej 5,5-6,5 ph? podobno troszeczke za kwaśna

3. czy po wykiełkowaniu moge od razu wyrzucic kubki na spota? nie mam mozliwosci stworzenia boxa w domu ze wzgledu na rodzicow (planuje to zrobic max do 7 lipca) jesli tak to jakie polecacie metody zabezpieczenia młodych kiełków przed np. wypłukaniem z ziemi przez deszcz lub zdeptaniem/zjedzeniem przez jakiegos zwierza

1. Poczytaj na forum

2. Poczytaj na forum

3. Poczytaj na forum

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+